• Gorczański Portal Informacyjny
  • Sobota, 18 maja 2024
  • Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Reklama
Zaproszenia
Data: 27 kwietnia 2024, Sobota / Ilość wyświetleń: 660

Wiosenny Maraton Koncertowy w Rabie Wyżnej dla Zuzi Koszarek

Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej oraz Studio Piosenki „Young Stars” serdecznie zapraszają na Wiosenny Maraton Koncertowy dla Zuzi Koszarek, który odbędzie się 27 kwietnia w sali widowiskowej (remiza OSP) w Rabie Wyżnej.

Zuzia przyszła na świat 1 kwietnia 2021 roku, początkowo rozwijała się jak każde zdrowe dziecko. Niestety, podczas rutynowych badań wykryto u niej anemię. Przez dłuższy czas brała leki, które nie przynosiły żadnych rezultatów a wyniki krwi nadal się pogarszały. Po dodatkowych badaniach w szpitalu okazało się, że Zuzia choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Mimo natychmiast podjętego leczenia, Zuzia i jej rodzina stają przed ogromnym wyzwaniem, zarówno fizycznym, jak i finansowym. Długotrwała terapia, kosztowne leki, dojazdy i niezbędna rehabilitacja znacznie przekraczają możliwości rodziny. W obliczu tych trudności, każdy dzień to walka o życie i zdrowie Zuzi, dlatego zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Razem możemy zrobić coś dobrego.

Zachęcamy również do odwiedzenia strony https://sercadlamaluszka.pl/nasi-podopieczni/zuzanna-koszarek, gdzie można znaleźć więcej informacji oraz dokonać bezpośredniej wpłaty.

Reklama
Zobacz także
Reklama