• Środa, 17 października 2018
  • Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Informacje

Kto wykończy rabczański teatr?

Data: 7 sierpnia 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1494

Prawdopodobnie jeszcze w sierpniu dowiemy się, jaka firma przeprowadzi prace wykończeniowe, będącego w stanie surowym, nowego budynku Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju.

W tym tygodniu mija termin składania ofert. Firma, która wygra przetarg, będzie miała za zadanie wykonać prace wykończeniowe w surowym budynku. Chodzi m.in. o montaż wszystkich instalacji, wykończenie podłóg, otynkowanie i pomalowanie ścian, wykończenie wszystkich pomieszczeń i łazienek, montaż okiem i drzwi, ocieplenie budynku i wykonanie elewacji. Zakres prac obejmuje również wykonanie dróg, placów i chodników oraz uporządkowanie terenu wokół i posadzenie drzew i krzewów ozdobnych. Wartość robót szacowana jest na 7-8 mln zł. Mają one się zakończyć do połowy przyszłego roku.

Ostatnim etapem będzie wyposażenie teatru.

Źródło: Podhale24.pl

Komentarze

Robuś
13.08.2018 12:43

Na szczęście p. Burmistrz nie budowała - to inwestycja Starostwa Powiatu Nowotarskiego i lepiej że zawodowo nie miała nic do powiedzenia w tym temacie .

Sala
10.08.2018 06:17

W kampanii Ewa Przybyło powie, że to ona budowała

Konrad Górski
08.08.2018 20:01

A to pytanie zawarte w temacie to jest postawione dosłownie czy w przenośni? "Kto wykończy rabczański teatr?" tak czy owak to czas pokaże?! Może jakiś wróżbita już dziś to wie? Mniej niejednoznaczne na dziś byłoby: kto dokończy budowę ... ...?

rabczanin
08.08.2018 14:44

Jak to kto-wiadomo Stasiu Kośmider .

totalne bezguście
08.08.2018 13:12

Obleśny budynek Czyżby wybudowano to coś dla uchodźców na obóz przejściowy

zezeM
08.08.2018 08:52

Brawa za tytuł :) Rabka w kolejce do?

ja
07.08.2018 22:46

Kto dopuścił do wybudowania tak obrzydliwego bunkra zwanego teatrem? Przecież ten bunkier nijak nie pasuje w tym miejscu gdzie są dwa zabytkowe kościoły. Co ma na ten temat do powiedzenia wszechwiedząca pani inżynier Budownictwa Lądowego Ewa Przybyło niestety burmistrz Rabki

Zocha
07.08.2018 22:18

Tytuł bardzo dwuznaczny :)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »