• Piątek, 22 marca 2019
  • Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Informacje

Pobyty kardiologiczne w Uzdrowisku S.A. (artykuł sponsorowany

Czwartek, 21 marca 2019 14:26

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytu zawierającą badania kardiologiczne, zabiegi lecznicze oraz menu oparte na zdrowej diecie.

Spawacze i reklama na Festiwalu Zawodów (zdjęcia)

Czwartek, 21 marca 2019 13:22

Dzisiaj rozpoczynają się największe targi edukacyjne w Małopolsce. Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej uczestniczy w imprezie już po raz trzeci i prezentuje się na dwóch stoiskach - w branży administracyjno - usługowej przedstawia ofertę technikum reklamy, a w branży mechaniczno-górniczej nowego eksperymentalnego, jedynego w Polsce kierunku technik spawalnictwa.

Masz nieczynne przyłącze gazowe? Można je bezpłatnie aktywować

Czwartek, 21 marca 2019 12:53

Burmistrz Rabki-Zdroju informuje, że w ramach porozumienie zawartego między gminą Rabka-Zdrój a narodowym operatorem systemu dystrybucyjnego gazu Polską Spółką Gazownictwa, rusza akcja promocyjna, polegająca na uruchomieniu nieczynnych przyłączy.

Postulat przyjęty - będą przystanki na S7

Czwartek, 21 marca 2019 00:21

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Krakowie odpowiedziała na postulat burmistrza Leszka Świdra i zgodziła się, aby w ciągu budowanej drogi ekspresowej S7 na terenie Rabki-Zdroju zlokalizować dwa przystanki autobusowe.

Międzynarodowy Dzień Teatru

Środa, 20 marca 2019 19:24

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru Stowarzyszenie Przyjaciół "Rabcia", Urząd Miejski oraz Teatr Lalek w Rabce-Zdroju zapraszają 27 marca o godz. 17.00 do teatru na spektakl "Mały książę" w reżyserii Filipa Bochenka i wykonaniu aktorów rabczańskiej sceny. Wstęp wolny.

Skawiański Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSP Skawa (zdjęcia)

Środa, 20 marca 2019 16:49

W hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Skawie odbył się “Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OSP Skawa”.

Emocje, kłótnie i buczenie na spotkaniu ws. szpitala w Rabce-Zdroju. Pomysłów na uratowanie placówki nie ma, są za to kłótnie między starą a nową władzą

Środa, 20 marca 2019 13:46

RABKA-ZDRÓJ: Choć od wyborów minęły cztery miesiące, nowe władze miasta nadal nie wiedzą, jaka jest naprawdę sytuacja finansowa szpitala. Prezes szpitala Małgorzata Skwarek nie przygotuje nowego programu naprawczego, bo jej zdaniem niewiele da się zrobić, żeby wyciągnąć go z długów. Nowa rada nadzorcza chce do czerwca poznać wszystkie sekrety szpitala i przygotować raport na temat sytuacji, w jakiej jest placówka. To najważniejsze konkluzje wtorkowego spotkania w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju.

Oficjalne otwarcie sali gimnastycznej w górnym liceum (zdjęcia)

Wtorek, 19 marca 2019 14:39

RABKA-ZDRÓJ: Sporo ważnych osób, nauczycieli, zaproszonych gości, uczniów i pracowników szkoły zgromadziła wtorkowa uroczystość oficjalnego otwarcia sali gimnastycznej przy Zespole Szkół im. Ks. Prof. Józefa Tischnera. Salę poświęcił ks. proboszcz Paweł Duźniak, a wstęgę przecięli starosta Krzysztof Faber, poseł Edward Siarka, dyrektor szkoły Irena Jaworska oraz dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Nowym Targu, symbolicznie otwierając nowo powstałą salę.

Olszówka najlepsza w minisiatkówkę

Wtorek, 19 marca 2019 13:25

W szkołach podstawowych w Łętowem i Lubomierzu rozegrano Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w minisiatkówce dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się osiem szkół: Kasinka Mała 1, Kasinka Mała 2, Kasina Wielka, Lubomierz 1, Łętowe, Łostówka, Mszana Górna 1 i Olszówka.

Znaleziono psa

Wtorek, 19 marca 2019 09:33

Przy ul. Poniatowskiego w Rabce-Zdroju znaleziono psa.

Strona 1 z 945‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›