Informacje

Otwarcie lodowiska w Mszanie Dolnej

Środa, 17 stycznia 2018 19:35

Uroczyste otwarcie lodowiska, które powstało obok stadionu miejskiego przy ul. Spadochroniarzy odbędzie się w piątek 19 stycznia o godz. 18.00.

Skoczek ze Spytkowic skreślony z kadry narodowej

Środa, 17 stycznia 2018 17:44

Jan Ziobro ze Spytkowic został wyrzucony z kadry narodowej B skoczków narciarskich w związku z jego publicznymi wypowiedziami, w których oskarżył środowisko Polskiego Związku Narciarskiego o dyskryminowanie go, poniżanie, a przede wszystkim o odbieranie szansy na udział w zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich.

Zamieszanie ze śmieciami

Środa, 17 stycznia 2018 17:06

RABKA-ZDRÓJ: Niektórych mieszkańców miasta i gminy zaskoczyła zmiana w harmonogramie oddawania śmieci. Przy posesjach pojawiły się worki ze śmieciami według starego systemu i nie zostały odebrane. Mieszkańcy skarżą się, że miasto za słabo rozpowszechniło informacje na temat wprowadzonych od 1 stycznia zmian w odbiorze odpadów. A tymczasem zmieniło się dużo.

Koncert noworoczny szkoły muzycznej (zdjęcia i video)

Środa, 17 stycznia 2018 16:07

W Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju odbył się Koncert Noworoczny Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina.

Kraksa na Słomce

Środa, 17 stycznia 2018 12:45

MSZANA DOLNA: Trzy samochody najechały na siebie, gdy niespodziewanie jeden z nich zwolnił, a kierowca jadący za nim zagapił się i nie wyhamował.

Kiedy remont kładki dla pieszych na ulicy Garncarskiej?

Wtorek, 16 stycznia 2018 20:36

RABKA-ZDRÓJ: Zdaniem radnych opozycji, budżet miasta na 2018 rok jest zły, bowiem nie znalazły się w nim m.in. inwestycje na rabczańskich osiedlach. Jako przykład podali kładkę dla pieszych na ulicy Garncarskiej.

Majeranki w Kanadzie (zdjęcia)

Wtorek, 16 stycznia 2018 19:43

Wizyta dziecięcego zespołu regionalnego Majeranki z Chabówki w Ameryce Północnej powoli dobiega końca. Po Houston w Stanach Zjednoczonych, gdzie podopieczni Stowarzyszenia Miłośników Kultury Ludowej spędzili czas na kolędowaniu, koncertowaniu i zwiedzaniu, udali się oni do Toronto w Kanadzie.

Ferie z teatrem

Wtorek, 16 stycznia 2018 18:47

Teatr CHRZĄSZCZ W TRZCINIE i Stowarzyszenie Lokomotywa zapraszają na spektakle dla najmłodszych w czasie ferii oraz zabawę karnawałową.

Kolejna retransmisja wielkiego dzieła w rabczańskim kinie

Wtorek, 16 stycznia 2018 17:16

RABKA-ZDRÓJ: Były już trzy widowiska baletowa, teraz przyszedł czas na legendarny musical. Kino Śnieżka w Rabce-Zdroju zaprasza 8 lutego o godz. 20.00 na legendarny, oszałamiający musical Stevena Sondheima na podstawie scenariusza Jamesa Goldmana "Szaleństwa. Rewia", retransmitowany z Royal Nationale Theatre w Londynie.

Poznali strunowe i dęte instrumenty akustyczne

Wtorek, 16 stycznia 2018 17:07

W Zespole Placówek Oświatowych w Kasince Małej gościł duet „Musica del Mondo”. Artyści - Bogdan Grad (instrumenty strunowe) i Marek Kubisiak (instrumenty dęte) - reprezentujący Łódzkie Biuro Koncertowe „Wirtuoz”, przedstawili uczniom program muzyczny pt. „Strunowe i dęte instrumenty akustyczne”.

Strona 1 z 794‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›