Informacje

Dziury już nie ma

Poniedziałek, 27 lutego 2017 20:15

RABKA-ZDRÓJ: Jeszcze wczoraj na ulicy Zakopiańskiej, niedaleko wjazdu do chińskiego marketu, straszyła dziura przy studzience kanalizacyjnej.

Kundelek czeka na właściciela

Poniedziałek, 27 lutego 2017 19:11

RABKA-ZDRÓJ: Na ul. Kasprowicza znaleziono dziś czarnego kundelka (na zdjęciu).

Raport o przestępczości w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 27 lutego 2017 18:03

Komendant Komisariatu Policji w Rabce-Zdroju podinspektor Piotr Dara przedstawił sprawozdanie na temat stanu porządku i bezpieczeństwa w 2016 roku. Ogólnie, co warto podkreślić, spadła liczba przestępstw, a rabczański komisariat może pochwalić się dużą wykrywalnością.

Z wizytą w Fundacji Anny Dymnej (zdjęcia)

Poniedziałek, 27 lutego 2017 16:39

Uczniowie klasy I A Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Kasinie Wielkiej wraz z opiekunami i dyrektor Janiną Ziemianin odwiedzili podopiecznych Ośrodka Terapeutyczno - Rehabilitacyjnego dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Dolina Słońca” Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” w Radwanowicach. Celem wyjazdu była integracja młodzieży z uczestnikami warsztatów terapeutycznych fundacji.

Klaudia Kołodziej Mistrzem Polski Juniorów (zdjęcia)

Poniedziałek, 27 lutego 2017 15:41

Podczas rozgrywanej w Zakopanem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Klaudia Kołodziej (LKS „Witów ski” Mszana Górna) zdobyła złoty medal w konkurencji sprint techniką klasyczną. Drugie i trzecie miejsce zajęły starsze od Klaudii kadrowiczki Agata Warło i Justyna Pradziad.

Olimpijskie sukcesy zawodników MKS Rabka-Zdrój (zdjęcia)

Poniedziałek, 27 lutego 2017 11:33

Pierwsze dni rywalizacji XXIII Olimpiady Młodzieży w Sportach Zimowych w bloku snowboard cross przyniosły duży sukces zawodnikom MKS Rabka-Zdrój. Po zaciętej i zarazem efektownej rywalizacji w 4 osobowych teamach na trasie crossu nasi zawodnicy wywalczyli dwa tytuły Wicemistrzów Polski.

Bieg pamięci żołnierzy wyklętych ulicami Rabki-Zdroju (zdjęcia)

Niedziela, 26 lutego 2017 19:59

RABKA-ZDRÓJ: Mateusz Buksa, reprezentujący MKS Rabka-Zdrój, jako pierwszy przekroczył linię mety V Biegu "Tropem Wilczym", który rozegrano w niedzielę na ulicach uzdrowiska dla upamiętnienia Narodowego Dnia Pamięci "Żołnierzy Wyklętych".

Dziura, na której można urwać koło

Niedziela, 26 lutego 2017 13:02

RABKA-ZDRÓJ: Na ulicach uzdrowiska pojawiły się pozimowe dziury. Wyjątkowo duża pokazała się na ulicy Zakopiańskiej, naprzeciwko wjazdu do chińskiego marketu.

Budowa sali gimnastycznej w Ponicach

Piątek, 24 lutego 2017 20:34

Pną się do góry mury i powoli rysuje się kształt sali gimnastycznej, która powstaje przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Ponicach. Rozbudowa budynku szkoły o salę do zajęć wychowania fizycznego wraz z zapleczem oraz przedszkole dwuoddziałowe doszła do etapu, który za niedługo zwieńczy dach.

Gdzie na narty? Wszędzie

Piątek, 24 lutego 2017 14:19

Mimo odwilży czynne są wszystkie wyciągi i stacje narciarskie w naszym regionie: w Koninkach, Kasinie Wielkiej, Lubomierzu, w Rabce-Zdroju na Polczakówce i Maciejowej, Chabówce i Spytkowicach.

Strona 1 z 679‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›