• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

Zagrali dla Konrada - wielki koncert charytatywny w ZSTI (zdjęcia)

Niedziela, 18 listopada 2018 13:36

11 gwiazd, loteria fantowa, kiermasz słodkości – to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników niezwykłego koncertu „Gramy dla Konrada”. Mimo iż dwa dni wcześniej ogłoszono, że udało się już zebrać kwotę 1,5 mln zł, nikt z zaproszonych gości – ani artystów, ani widzów, nie odwołał swojego udziału w piątkowym „Graniu”, które odbyło się w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej.

Zaduszki Rabczańskie (zdjęcia i video)

Sobota, 17 listopada 2018 15:12

Sylwetki dziesięciu nieżyjących już osób, związanych z miastem i gminą Rabka-Zdrój, wspominano w piątek wieczorem w Teatrze Lalek "Rabcio" na jubileuszowych Zaduszkach Rabczańskich.

Koncert charytatywny w Siwym Dymie (zdjęcia)

Sobota, 17 listopada 2018 13:35

W piątek wieczorem na obu salach restauracji Siwy Dym w Rabce-Zdroju odbyły się koncerty, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego na nowotwór Konrada Nawary z Olszówki.

Niewielki samolot rozbił się w Skawie (zdjęcia)

Sobota, 17 listopada 2018 12:26

Do wypadku doszło w sobotę przed południem. Samolot zarył w polach za domami, niedaleko remizy i szkoły. Pilot został ranny.

Strażacy z Rdzawki: Prosimy o szacunek!

Sobota, 17 listopada 2018 12:23

Strażacy z Ochotniczego Straży Pożarnej odpowiedzieli publicznie na bezzasadną krytykę, jaka spadła na nich po tym, jak otrzymali nowy samochód pożarniczy.

Więcej możliwości w jednym miejscu (art. sponsorowany)

Sobota, 17 listopada 2018 11:44

Open Finance, Home Broker, Open Brokers - czyli finanse, nieruchomości i ubezpieczenia - trzy wiodące marki już w Nowym Targu.

Prezydent w gminie Raba Wyżna

Sobota, 17 listopada 2018 11:37

23 listopada Andrzej Duda weźmie udział w odsłonięciu pomnika w Podsarniu.

Seniorzy zagrali spektakl z okazji swojego święta. Podobał się (zdjecia i video)

Piątek, 16 listopada 2018 20:50

RABKA-ZDRÓJ: Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku z okazji obchodów Dnia Seniora zaprosił swoich członków do świetlicy Rabczańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Słonecznej na spektakl pt. "Czekoladki", na podstawie komedii kryminalnej Bożeny Kupis-Kucharskiej, w reżyserii Alicji Sokołowskiej.

Rafał Hajdyła wiceburmistrzem? Leszek Świder: To nieprawda

Piątek, 16 listopada 2018 18:34

Taką pogłoskę przekazała na piątkowej sesji Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju Ewa Przybyło. Odchodząca burmistrz powiedziała, że Rafał Hajdyła, kandydat w wyborach na burmistrza, złożył nowo wybranemu burmistrzowi Leszkowi Świdrowi propozycję, żeby mianował go wiceburmistrzem. - Taka propozycja nie padła - zaprzeczył na gorąco Hajdyła.

Zadbaj o swoje serce już dziś! (MATERIAŁ SPONSOROWANY)

Piątek, 16 listopada 2018 16:19

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę pobytu zawierająca badania kardiologiczne, zabiegi lecznicze oraz menu oparte na zdrowej diecie. Zapewniamy, że nasz personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa pobyt w naszym obiekcie przywołał jak najlepsze wspomnienia i przyczynił się do poprawy zdrowia i regeneracji sił.

Strona 1 z 901‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›