• Czwartek, 18 października 2018
  • Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Informacje

Spotkanie z Marcinem Karkulą

Data: 4 października 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 730

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju i TKKF Azory zapraszają na spotkanie z Marcinem Karkulą, Mistrzem Polski w kategorii 105 kg w Wyciskaniu Leżąc z wynikiem 285 kg na sztandze, uczestnikiem Mistrzostw Świata.

Spotkanie odbędzie się 4 października (czwartek) o godz. 14.00 w budynku Liceum im. E. Romera przy ul. Jana Pawła II 41. Wstęp wolny.

Źródło: organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »