• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacje

Wolontariusze WOŚP poszukiwani

Data: 2 grudnia 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 654

Osoby zainteresowane udziałem w kweście, podczas styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na terenie Rabki-Zdroju i okolic, mogą już wysyłać zgłoszenia.

Dane można wysyłać na e-mail: karolinabagadzinska@gmail.com. Ze sztabem WOŚP Rabka-Zdrój można się też skontaktować przez Facebook.

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »