• Wtorek, 25 czerwca 2019
  • Imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

Informacje

Uwierz w siebie! To da efekty...(artykuł sponsorowany)

Data: 11 stycznia 2019, Piątek / Ilość wyświetleń: 1421

Czy motywacja jest potrzebna żeby zmienić styl swojego życia na zdrowszy. Oczywiście! Jak ją jednak utrzymać na wysokim poziomie...?

Podpowiedzią jest codzienna praca w gabinecie dietetyka, podczas której spotykamy ludzi mających trudności we właściwym realizowaniu swoich postanowień, często z początku nie wierzących w siebie, a nawet zdołowanych obecną sytuacją zdrowotną. Są to obszary głównego działania psychodietetyka. Wsparcie nie tylko merytoryczne, ale i psychologiczne klienta zmieniającego nawyki żywieniowe dają najlepsze i trwałe efekty. Liczy się więc nie tylko dobrze dobrana dieta, dostosowana indywidualnie do potrzeb organizmu, ale również sprawienie by plan żywieniowy był:

-SMACZNY
-SKUTECZNY
-SWOBODNY
-SYCĄCY.

W szkole nauczymy się matematyki, biologii, historii... ale rzadko kiedy dowiemy się jak wzmocnić swoją motywację, wytrenować silną wolę czy wpłynąć na samoocenę.

Dlatego właśnie dietetycy Centrów dietetycznych PROJEKT ZDROWIE angażują niewykorzystane zasoby każdego, kto zgłasza się po pomoc, co sprawnie doprowadza do upragnionego celu. Wsparcie klienta na każdym etapie kuracji to kluczowe zadanie osoby prowadzącej. To również elastyczność w doborze zaleceń, stwarzające poczucie komfortu, bez obciążenia psychicznego. Każdego dnia bowiem czeka na nas mnóstwo sytuacji i zmian, do których adaptowane są wskazówki dietetyczne. Czy to przy podjęciu redukcji masy ciała, czy wręcz przeciwnie, wzmocnieniu i odbudowie zbyt szczupłej sylwetki. Także sytuacje zaburzonej gospodarki hormonalnej, funkcjonowania układu pokarmowego czy żywienie w ciąży to nie lada wyzwania, do których plan pracy musi być dobrze dopasowany, elastyczny, a my musimy być do niego przekonani. Przykładem jest chociażby nasza klientka, Pani Bożena, której udało się schudnąć ponad 40 kg. Wykazywała się niezwykłą sumiennością, regularnie odwiedzała Nasze centrum, czerpiąc inspiracje dietetyczne i wsparcie w trakcie kuracji i także po jej zakończeniu.

Czyż bowiem długo wytrzymamy na diecie odchudzającej, która jest nudna, niesmaczna lub- co gorsza- powoduje głód? Na szczęście te atrybuty diet odchodzą do lamusa; możemy mieć wybór i to nie byle jaki!
Pożegnaj dyskomfort wynikający z niewłaściwego odżywiania, zadbaj o samopoczucie fizyczne i psychiczne wprowadzając ciekawe rozwiązania. Są przecież na wyciągnięcie ręki!

Przyjdź na bezpłatną konsultację w styczniu, przeanalizuj z dietetykiem swoją sytuację i opracuj plan szyty na miarę!

Odwiedź nas na Facebook’u: https://www.facebook.com/ProjektZdrowieRabkaZdroj/


Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
Rabka- Zdrój
ul. Rynek 8b
tel: 519 464 209