• Wtorek, 26 marca 2019
  • Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

Informacje

Dylematy współczesnych rodziców, czyli jak bez stresu rozmawiać o szczepieniach dzieci (artykuł sponsorowany)

Data: 9 marca 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 759

Szczepienia dzieci wywołują wśród rodziców sporo emocji i są przyczyną nieustających dyskusji. Szczepić dziecko czy nie szczepić? A może przesunąć większość szczepień na czas, kiedy dziecko będzie starsze? Szczepić szczepionkami tylko z listy szczepień obowiązkowych czy wszystkimi dostępnymi na rynku? Wielu rodziców ma dylemat, jakiego wyboru dokonać.

Z jednej strony słyszą zapewnienia specjalistów o bezpieczeństwie szczepionek i wręcz konieczności szczepień, z drugiej stykają się w internecie z kontrargumentami ruchów antyszczepionkowych, opisującymi historie komplikacji poszczepiennych i przestrzegających przed szczepieniami dzieci. Wielu rodziców nie wie, jakiego wyboru dokonać.


Zapraszamy na otwarte spotkanie Rodziców z Pediatrami w Centrum Medycznym CHIRAMED w Rabce-Zdroju, które odbędzie się w dniu 15.03.2019r (piątek) o godzinie 17.00

www.chiramed.pl

Centrum Medyczne Chiramed
ul. Orkana 20 B
Rabka-Zdrój

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »