• Wtorek, 2 czerwca 2020
  • Imieniny: Erazma, Marianny, Marzanny

Informacje

GINEKOLOGIA JUŻ DOSTĘPNA W ALLMEDICA W MSZANIE DOLNEJ!

Data: 2 grudnia 2019, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1218

Gabinet ginekologiczny, funkcjonujący w klinice ALLMEDICA w Mszanie Dolnej to miejsce powstałe z myślą o dostarczeniu naszym Pacjentom dostępu do profesjonalnego i kompleksowego leczenia zgodnie z najnowszymi światowymi standardami.

Gabinet ginekologiczny jest wyposażony w nowoczesny sprzęt medyczny m.in. uznawane za najlepszy ginekologiczny aparat USG na świecie GE Voluson E8, co daje możliwość dokładnego badania oraz wczesnego wykrywania problemów zdrowotnych.

NAJLEPSI SPECJALIŚCI W TROSCE O ZDROWIE KAŻDEGO PACJENTA


LEK. BEATA CHOŁYS
Absolwentka wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach . W marcu 2017 r uzyskała tytuł specjalisty ginekologii i położnictwa. Pracowała w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego w Limanowej im. Miłosierdzia Bożego oraz Podhalańskim Szpitalu Specjalistycznym im. Jana Pawła II w Nowym Targu . Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje biorąc udział w licznych konferencjach naukowo-szkoleniowych z zakresu ginekologii, położnictwa, ginekologii onkologicznej, ginekologii dziecięcej i medycyny rozrodu. Ukończone kursy z zakresu endoskopii i ultrasonografii organizowane przez CM-UJ w Krakowie , oraz kursy ultrasonografii organizowane przez Mazurska i Roztoczańską Szkołę Ultrasonografii. Jako lekarz kobieta w pełni rozumie problemy z którymi zmagają się na co dzień jej pacjentki. Prowadzi ciąże zarówno o przebiegu fizjologicznym oraz z powikłaniami , szczególnie interesuje się zabiegami histeroskopowymi, schorzeniami związanymi z nietrzymaniem moczu oraz problemami ginekologii dziecięcej.

LEK. MICHAŁ KOŁODZIEJSKI
Lek. Michał Kołodziejski jest Absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Na co dzień pracuje na oddziale Klinicznym Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Specjalizuje się w badaniach prenatalnych.

LEK. MED. WOJCIECH KUCHTA
Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Lekarz pracujący na co dzień w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Powiatowego im. Miłosierdzia Bożego w Limanowej. Część szkolenia odbywał w Oddziale Ginekologii Onkologicznej Szpitala Wojewódzkiego w Tarnowie. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Uczestnik licznych kursów i konferencji naukowo-szkoleniowych z zakresu: ultrasonografii w położnictwie i ginekologii , medycyny rozrodu oraz ginekologii onkologicznej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej.

LEK. MED. TADEUSZ LEŚNIAK
Jest specjalistą ginekologii i położnictwa. Absolwent Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Aktualnie pracuje w Szpitalu Powiatowym w Limanowej. Główne zainteresowania stanowi leczenie niepowodzeń położniczych. Członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (PTG). Stały uczestnik konferencji naukowych i kursów ultrasonografii w zakresie ginekologii i położnictwa.

LEK. KATARZYNA WOLSKA – KMITA
Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, młodszy asystent w Oddziale Klinicznym Ginekologii i Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w trakcie specjalizacji z położnictwa i ginekologii, członek Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń ginekologicznych oraz prowadzeniem ciąży, zarówno fizjologicznej, jak i powikłanej. Bierze udział w licznych konferencjach oraz szkoleniach dotyczących położnictwa i ginekologii, również jako organizator.
GE Voluson E8 - ginekologiczny aparat USG

USG genetyczne (prenatalne) 3D/4DKONSULTACJE I ZABIEGI Z ZAKRESU GINEKOLOGII


W ramach gabinetu ginekologicznego świadczone usługi diagnostyczno-konsultacyjne takie jak:

•USG DOPPLER ciąży
•USG genetyczne (prenatalne) 3D/4D
•Konsultacje specjalistyczne
•Cytologia
•Kolposkopia
•Sonohisterografia
•DNA HPV
•Elektrokoagulacja szyjki macicy
•Test genetyczny
•Krioterapia nadżerek
•Założenie oraz usunięcie wkładek / implantów
•Oraz inne

Serdecznie zapraszamy na konsultację do naszych specjalistów!


Rejestracja pod numerem +48 18 265 74 88, przez e-rejestrację – https://er.allmedica.pl/ lub w dowolnej placówce grupy ALLMEDICA.


WIELOSPECJALISTYCZNA KLINIKA MEDYCZNAALLMEDICA oferuje szeroką ofertę medyczną obejmującą swoim zakresem m. in. Podstawową Opiekę Zdrowotną, kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, diagnostykę obrazową, chirurgię jednego dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia.


ALLMEDICA to:

✔️ pediatra i internista bez kolejek
✔️ renomowani specjaliści
✔️ rejestracja online
✔️ umawianie godzinowe
✔️ nowoczesne gabinetyWięcej informacji na temat ALLMEDICA na: allmedica.pl oraz pod numerem telefonu +48 18 265 74 88.
MSZANA DOLNA / Orkana 10

allmedica.pl
18 265 74 88

Materiał promocyjny