• Środa, 5 sierpnia 2020
  • Imieniny: Marii, Oswalda, Stanisławy

Informacje

Walne Zebranie Sprawozdawcze w OSP Rdzawka (zdjęcia)

Data: 16 czerwca 2020, Wtorek / Ilość wyświetleń: 782

W niedzielę 14 czerwca odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce.Spotkanie miało się odbyć w marcu, ale zostało odwołane z powodu stanu epidemii i odłożone w czasie.

Przybyłych druhów powitał prezes Dariusz Paprocki. Wśród uczestników spotkania obecni byli m.in. burmistrz Leszek Świder, prezes Miejsko-Gminnego Związku OSP Jacek Klinowski, sołtys Józef Filas, radny Jacek Latawiec i przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju Adam Radoń. Przewodniczącym zebrania wybrano dh. Tadeusza Zająca.

Porządek obrad stanowiły sprawozdanie z działalności za 2019 rok, które odczytał naczelnik OSP Grzegorz Latawiec, sprawozdanie finansowe przedstawił dh Dariusz Paprocki, sprawozdanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej odczytał dh Krzysztof Szal, a sprawozdanie Komisji Rewizyjnej dh Adam Twaróg. W głosowaniu zebrani udzielili zarządowi absolutorium za okres sprawozdawczy.

- Chciałbym pogratulować zarządowi uzyskania absolutorium, bo praca, którą wykonaliście w ubiegłym roku była ogromna – mówił burmistrz Leszek Świder, dziękując strażakom, że sami, w czynie społecznym wykonali wiele robót dodatkowych podczas budowy remizy. - A było tego bardzo dużo – podkreślił, dodając, że na ile to możliwe, samorząd będzie wspierał działalność jednostki, zdając sobie sprawę z tego, że potrzeby są duże.

W imieniu zarządu miejsko-gminnego OSP życzenia złożył druhom z Rdzawki prezes Jacek Klinowski, który pogratulował wyników i przekazał podziękowania od prezesa Zarządu Wojewódzkiego OSP Edwarda Siarki.

Źródło: UM Raka-Zdrój

Galeria zdjęć