Informacje

Przedstawiciel Zagórzan w Zarządzie Głównym Związku Podhalan

Data: 11 sierpnia 2017, Piątek / Ilość wyświetleń: 480

W Ludźmierzu odbyło się posiedzenie Zarządu Głównego Związku Podhalan. Po wyborze Andrzej Skupnia na prezesa, wybrano nowe prezydium. Jednym z czterech wiceprezesów został Andrzej Napora z Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Niedźwiedziu.

Pozostałymi wiceprezesami zostali: Alojzy Lichosyt - oddział Nowy Targ, Piotr Gąsienica – oddział Łącko i Marta Zagórska – oddział Zaskale.

Sekretarzem ZGZP został Kazimierz Bielak z oddziału Spytkowice, jego zastępca Wojciech Kazimierz Wyszyński z Zakopanego, skarbnikiem Józef Szwab Białego Dunajca, jego zastępcą Emilia Rutkowska - oddział Jabłonka.

Chorążym został Grzegorz Czepelak – oddział Łącko, a członkami prezydium Ewa Iwulska - oddział Ludźmierz, Anna Trebunia-Wyrostek – oddział Czarny Dunajec, Józef Michałek – oddział Górali Śląskich, Stanisław Lizak - oddział Górali Żywieckich i Artur Majerczak – oddział Szczawnica.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »