Informacje

Rok Reformacji w Rabce-Zdroju

Data: 19 listopada 2017, Niedziela / Ilość wyświetleń: 845

Pod patronatem Burmistrz Rabki-Zdroju Ewy Przybyło w dniach 14-20 listopada w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury „Pod Aniołem” odbędzie się cykl wydarzeń w ramach „Roku Reformacji w Rabce-Zdroju – 500 lat Biblii”. Jego organizatorami są: Kościół Chrześcijan Baptystów, Areopag i Miejski Ośrodek Kultury.

Rozpocznie je wernisaż wystawy „Historia Biblii”, którą będzie można oglądać do 20 listopada oraz projekcja filmu „Luter – on zmienił świat na zawsze” (14 listopada, godz. 18.00). Film zostanie również wyświetlony o tej samego godzinie 17 i 19 listopada w galerii „Pod Aniołem”, a w międzyczasie, 18 listopada o godz. 18.00 odbędzie się w tym samym miejscu wykład doktora Włodzimierza Tasaka pt. „Dlaczego papież zrehabilitował Lutra”.

Źródło: organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »