• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Dotacja dla parafii

Data: 12 marca 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 995

Parafia pw. Św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej znalazła się w gronie parafii, które otrzymały dotacje na renowację zabytków od władz powiatu limanowskiego. Umowę w tej sprawie podpisali starosta powiatu Jan Puchała, wicestarosta Mieczysław Uryga i ksiądz proboszcz Wiesław Maciaszek.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Marii Magdaleny w Kasinie Wielkiej otrzymała 10 tysięcy złotych na wykonanie i montaż instalacji elektrycznej wewnętrznej w kościele.

Oprac. (mr)

Komentarze

mszaniok
12.03.2018 23:36
IP: 185.174.115.179

przecież ten proboszcz miał sprzedać to swoje porsche macan, więc ma parafia teraz kasy dość

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »