• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Piknik piłkarski Wierchów (zdjęcia)

Data: 9 lipca 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1341

Klub Sportowy Wierchy zorganizował piłkarski piknik na stadionie. Przed publicznością prezentowali się podopieczni Akademii Piłkarskiej Wierchy i starsi piłkarze klubu. Przez cały dzień na płycie boiska toczyły się zmagania piłkarskie, począwszy od najmłodszych grup młodzieżowych aż po seniorów.

Piknik rozpoczął się od pierwszego otwartego treningu dla wszystkich zawodników z roczników 2011, 2012 i 2013 chcących rozpocząć swoją przygodę z piłką nożną w Akademii Piłkarskiej Wierchy Rabka-Zdrój. Na treningu nie brakowało chętnych, a po zakończeniu odbyło się pamiątkowe wręczenie medali i dyplomów najmłodszym adeptom. Następnie boisko przejęły drużyny Akademii, które działają od dwóch lat w kategorii żaków i orlików. Rozegrały one mecze towarzyskie. Po zakończonych spotkaniach odbyły się konkursy przygotowane przez trenera Kamila Lupę o miano najlepszych w kategoriach: król rzutów karnych, najlepszy drybler, mistrz żonglerki, najładniejsza bramka i najlepszy zawodnik pikniku.

WYNIKI:

Kategoria Żaki :

Król rzutów karnych : Nikodem Żegleń ( 2010 r. )
Najlepszy drybler : Jakub Pękala ( 2010 r. )
Mistrz żonglerki : Nikodem Żegleń ( 2010 r. )

Kategoria Orliki :

Król rzutów karnych : Paweł Zduniewicz ( 2008 r. )
Najlepszy drybler : Karol Wójtowicz ( 2006 r. )
Mistrz żonglerki : Karol Wójtowicz ( 2006 r. )
Zawodnik pikniku : Dominik Bednarczyk ( 2008 r. )
Najładniejsza bramka turnieju : Karol Wójtowicz ( 2006 r. )

Po zakończeniu zmagań odbyło się pamiątkowe wręczenie medali i nagród. Następnie na boisko weszły kolejne grupy młodzieżowe. Został rozegrany mecz trampkarzy i juniorów. Po zakończeniu juniorzy odebrali pamiątkowe medale za zajęcie trzeciego miejsca w lidze juniorów. Piknik zakończył się meczem kontrolnym I drużyny Wierchów z Oldbojami. Drużynę poprowadził nowy trener Marek Holocher.

- Bardzo cieszę się z zorganizowania tego pikniku piłkarskiego - podkreśla Kamil Lupa. - Dużo grania w piłkę, zabawy, rywalizacji, konkursów i integracji wśród naszych zawodników. Cały dzień można było spędzić z Wierchami i oglądać poczynania piłkarskie począwszy od 5 latków aż po seniorów i oldbojów. Dzieci mają wakacje i to cieszy, że chcą spędzać aktywnie swój wolny czas od szkoły. Z mojej strony chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji i bez których było by to niemożliwe. Począwszy od lokalnych firm które wsparły nas i rodziców którzy pomagali na miejscu podczas trwania imprezy.

Firmy które wsparły organizację pikniku: Blachotrapez Rabka-Zdrój, Intermarche Rabka-Zdrój, Kalia Rabka-Zdrój, Autoserwis Dziechciowski, Ośrodek Wypoczynkowy „ELA”, Dom Wczasowy „ELA”, Ubezpieczenia Doratex Limanowa, Ortomed Łukasz Kowal.

Źródło: materiały prasowe

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »