• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Autobus dla ociemniałych

Data: 9 sierpnia 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 778

Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi dostało dotację na zakup autobusu dla Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rabce-Zdroju.

Podpisanie umowy na dofinansowanie ze środków PFRON z „Programu wyrównywania różnic między regionami III” miało miejsce w Starostwie Powiatowym w Nowym Targu.

Zakup nowego autobusu dla rabczańskiej placówki jest niezbędny do pełnej realizacji założeń i celów wychowawczo-dydaktyczno-rehabilitacyjnych Obecny autobus, z którego korzysta ośrodek ma już ponad 20 lat i nie spełnia odpowiednich norm technicznych i unijnych. Łączny koszt realizacji projektu to 330 000,00 zł z czego 198 000,00 zł to dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Targu

Komentarze

Pomoc
12.08.2018 06:00
IP: 37.47.91.154

A gdzie władze Rabki ? Wstyd

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »