• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Remiza nabiera kształtów (zdjęcia)

Data: 10 sierpnia 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 1212

Zakończyła się budowa dobudówki przy remizie OSP w Rdzawce i rozbiórka dachu na starej części, a nad całością została postawiona nowa więźba. To oznacza, że dobiega końca etap rozbudowy remizy OSP do stanu surowego. Gdy tylko budynek pokryje nowy dach, rozpoczną się roboty wykończeniowe.

Inwestycję na zlecenie Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju prowadzi firma "Zakład Instalacyjny C.O. Gaz, Wod. Kan. Usługi Budowlane Michał Świerkosz" z Makowa Podhalańskiego. Dzięki inwestycji, istniejąca remiza całkowicie zmieni swoje oblicze - zyska nowy wygląd i nową funkcjonalność dostosowaną do współczesnych potrzeb i standardów. Remiza będzie większa i wyższa. Ma być gotowa jesienią 2019 roku. Koszt prac to ponad 1,2 miliona złotych.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Galeria zdjęć

Komentarze

Rdzawian
14.08.2018 06:47
IP: 91.231.92.2

Ktoś tutaj nie potrafi liczyć - jakich środków: Remiza 1,2 mln, samochód strażacki 0- środki z dofinansowania, boisko sportowe 1 mln i tyle - remont remizy i wszystko zalało - ciekawe kto z was chciałby taki remont w domu. Porównajmy pozostałe miejscowości Chabówka remiza 3,5 mln, samochód 400 tys, teraz hala sportowa 3,5 mln a gdzie place zabwa itd.

rab
12.08.2018 19:10
IP: 89.228.178.191

Rdzawka ma najwięcej przyznawanych środków.Ciekawe dlaczego?

Dydyna
10.08.2018 16:24
IP: 94.254.148.45

Niedawno był remont za grubą kasę teraz wszystko zalało ... pewnie znowu ktoś na remoncie musi zarobić...w dodatku corek został przytłoczony architektonicznie ????

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »