• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacje

Chiramed - nowoczesna przychodnia dla całej rodziny(Artykuł sponsorowany)

Data: 6 października 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 1562

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Chiramed od 18 lat świadczy usługi medyczne dla mieszkańców Rabki-Zdroju i okolic. Od października 2018r bogatą ofertę specjalistyczną rozszerzono o medycynę rodzinną. Umożliwi to kompleksową opiekę nad dziećmi i dorosłymi niezależnie od miejsca zamieszkania.

Poradnia lekarza rodzinnego posiada kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia – dzięki czemu leczenie jest bezpłatne.

Pacjenci mają do dyspozycji wygodny, nowoczesny budynek, w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Przychodnia znajduje się w centrum Rabki i posiada duży parking.

Posiada własną pracownię RTG co umożliwia szybką diagnostykę. W pracowni USG wykonywane są badania w pełnym zakresie u dzieci i dorosłych. Na miejscu pobierane są także badania laboratoryjne.

W nowoczesnej pracowni endoskopowej wykonywana jest gastroskopia i kolonoskopia. Atutem przychodni jest zgrany, chętnie współpracujący ze sobą zespół pediatrów oraz lekarz specjalizujący się w ultrasonografii dzieci i młodzieży.

Żeby zostać pacjentem przychodni należy złożyć deklarację wyboru.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 509 17 10 17.

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »