• Wtorek, 11 grudnia 2018
  • Imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

Informacje

Promocja książki Marka Szarawarskiego

Data: 18 października 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 884

Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju, TKKF „Carlina” oraz autor Marek Szarawarski zapraszają na promocję albumu-kroniki pt. „Tenis w Rabce-Zdroju”.

Spotkanie odbędzie się 18 października 2018 (czwartek), o godz. 17 w świetlicy Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Słonecznej 10.

Podczas spotkania będzie możliwość zakupu wydawnictwa w promocyjnej cenie.

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »