• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

W ZSTI grają dla Konrada

Data: 16 listopada 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 883

16 listopada o godz. 12.30 w Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej rozpocznie się koncert charytatywny „Gramy dla Konrada”.

Konrad jest absolwentem technikum budowlanego w ZSTI, dlatego do pomocy w uzbieraniu kwoty niezbędnej do jego leczenia, chce się także włączyć społeczność szkolna. Swój udział zapowiedziało wiele gwiazd, m.in. Mila, Kordian, Gooraleska. Podczas koncertu będzie trwał kiermasz słodkości i loteria fantowa.

Źródło: materiały prasowe

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »