• Piątek, 22 marca 2019
  • Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Informacje

Wielki test nart i desek w Kasinie Wielkiej

Data: 9 stycznia 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 720

W dniach 12 – 13 stycznia na terenie stacji narciarskiej Kasina SKI w Kasinie Wielkiej odbędzie się pierwsza w Polsce impreza testowa skupiająca aż trzynastu producentów nart i snowboardu.

Za darmo będzie można zobaczyć i przetestować narty i deski marek BLOSSOM, DYNASTAR, ELAN, KASTLE, KNEISSL, MAJESTY, NORDICA, NITRO, ROSSIGNOL, STOECKLI, VOLKL, WED’ZE. Testy są bezpłatne, należy tylko wykupić SKI PASS KASINA SKI. Przy okazji można spotkać się ze specjalistami i profesjonalnymi narciarzami. Doskonale doradzą i podzielą się swoją wiedzą. Serwismeni ustawią narty i wiązania do testów.

Odbywające się dotąd wyłącznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie „SNOW EXPO – nie tylko dla narciarzy” po raz pierwszy zawita w góry. I będzie to pierwsza z cyklu takich imprez na sezon 2019/20.

PROGRAM NARODOWY SKI TEST SOBOTA, 12 stycznia 2019:
9.00 – 15.00 – pierwsza część testów
18.00 – 20.00 – druga część testów

PROGRAM NARODOWY SKI TEST NIEDZIELA, 13 stycznia 2019:
9.00 – 15.00 – testy

Materiały prasowe, oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »