• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Zatańczyli dla Darii (zdjęcia i video)

Data: 8 lutego 2019, Piątek / Ilość wyświetleń: 1286

W sali gimnastycznej Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego przy ul. Podhalańskiej w Rabce-Zdroju odbył się pokaz tańca uczniów Szkoły Tańca So-Beat Anety Tucznio-Worwa. Koncert pod hasłem "Daria czekamy na ciebie" był poświęcony jednej z uczennic - Darii Raczak z Ponic, która walczy o powrót do zdrowia.

Kilka grup dało pokaz różnych układów choreograficznych. Licznie zgromadzona publiczność, w większości rodzice podopiecznych studia tańca, owacyjnie oklaskiwała każdy występ. Na zakończenie pokazu młodzi tancerze wspólnie ze swoją nauczycielką zaśpiewali Darii "Sto lat" i życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia.

Aneta Tucznio-Worwa pragnie serdecznie podziękować dyrekcji placówki OREW przy Podhalańskiej za udostępnienie sali oraz Miejskiemu Ośrodkowi Kultury i Stanisławowi Myszy za nagłośnienie występów, a rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku.


Źródło: UM Rabka-Zdrój

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »