• Poniedziałek, 30 listopada 2020
  • Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

Informacje

Konkurs na najpiękniejszą dekorację sani Świętego Mikołaja

Data: 17 listopada 2020, Wtorek / Ilość wyświetleń: 478

Organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie mikołajkowym, który odbędzie się w Rabce-Zdroju - mieście dzieci świata oraz Świętego Mikołaja.

Konkurs jest organizowany w ramach Projektu „Dzień Świętego Mikołaja”, organizowanym przez fundację Widowisk Masowych, oraz miasto Rabka-Zdrój. Celem Konkursu jest aktywizacja szkół i innych placówek kulturalno-oświatowych, oraz zespołów regionalnych do uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych, a także rozwój kreatywności wśród uczestników. Zasady Konkursu zostały określone w załączonym poniżej regulaminie. Zadaniem uczestnika Konkursu jest zrobienie ozdób/dekoracji sań Świętego Mikołaja. Zapraszamy do tej ekscytującej i kreatywnej zabawy.

Zgłoszenia chęci udziału w Konkursie należy dokonać drogą elektroniczną do dnia 21 listopada 2020r na e-mail: fundacjawidmas@gmail.com Do zgłoszenia należy załączyć projekt ozdoby sani Świętego Mikołaja zawierający rysunek, opis używanych materiałów, wymiary ozdoby oraz krótką opowieść o ozdobie (projekt w postaci rysunku poglądowego przygotowanego przez dzieci, opowieść max pół strony formatu A4 zawierający informacje o inspiracji).

Więcej na www.rabka.pl

Oprac. (mr)