• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Weźże zagłosuj!

Data: 11 października 2017, Środa / Ilość wyświetleń: 436

12 października kończy się głosowanie w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego. W naszym regionie można głosować na projekt pt. „Strefa Turystyczno-wypoczynkowa wraz z koncertem inaugurującym sezon letni w Mszanie Dolnej”.

Koszt realizacji tego projektu wynosi 100.000 zł, jest to kwota w całości pokrywana ze środków Urzędu Wojewódzkiego. By zdobyć te pieniądze i cieszyć się w przyszłym roku plażą na ulicy Zielonej (tereny tzw. „Strzelnicy) oraz dużym koncertem muzycznym trzeba uzbierać odpowiednią ilość głosów.

Głosować mogą osoby które ukończyły 16 lat i są mieszkańcami powiatu limanowskiego, jednakże można oddać tylko jeden głos na dowolny projekt. Zachęcam państwa gorąco by w tych ostatnich dniach tym głosem wspomóc powyższy projekt. Można tego dokonać bądź za pośrednictwem internetu https://www.bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie bądź na drukach przygotowanych i wyłożonych w Urzędzie Miasta lub Gminy Mszana Dolna. Wypełnioną kartę proszę zwrócić do jednego bądź drugiego urzędu, Miejskiego Ośrodka Kultury w Mszanie Dolnej lub też, do któregokolwiek z radnych miasta.

Zmobilizujmy się w tych ostatnich dniach głosowania!! Powiedzmy rodzinie, znajomym, niech każdy nazbiera chociaż po 2 głosy, a uda nam się osiągnąć zamierzony cel.

Bartosz Piątkowski, koordynator akcji

Komentarze

Złośliwy
12.10.2017 15:15

A po co ma być stać jak może dostać? Tylko trzeba się zmobilizować.

Xxx
12.10.2017 12:58

Haha żeby miasto nie było stać na 100tys gratuluję

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »