• Wtorek, 23 października 2018
  • Imieniny: Marleny, Seweryna, Odylii

Informacje

Lodowisko w Rabce już czynne

Data: 4 grudnia 2017, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1889

RABKA-ZDRÓJ: Lodowisko przy ulicy Jana Pawła II zostało otwarte. Dzięki niskim temperaturom udało się przygotować taflę.

Ślizgawka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 19.30 i w sobotę i niedzielę w godz. 10:00 - 19:30. Bilet wstępu na lodowisko wynosi 10 zł a wypożyczenie łyżew kosztuje 7 zł.

Oprac. (mr)

Komentarze

Rabczanin
04.12.2017 21:46

"Ślizgawka jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 19.30 i w sobotę i niedzielę w godz. 10:00 - 19:30." Serio?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »