Informacje

XLI sesja Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Data: 15 marca 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 738

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju informuje, że 15 marca 2018 r. /czwartek/ o godz. 8:15 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się XLI Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

Porządek obrad:

1. Otwarcie XLI sesji VII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

2. Podjęcie uchwał na wniosek Burmistrz Rabki – Zdroju:

1) w sprawie: podziału gminy Rabka – Zdrój na okręgi wyborcze oraz ustalenie ich granic, numerów i liczby radnych wybieranych w każdym okręgu wyborczym,
2) w sprawie: utworzenia stałych obwodów głosowania, ustalenia ich granic i numerów obwodów głosowania oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych w gminie Rabka Zdrój,
3) w sprawie: przyjęcia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Rabka-Zdrój,
4) w sprawie: szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy i zagospodarowania tych odpadów w zamian z uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi,
5) w sprawie określenia wysokości i zasad ustalania oraz rozliczania dotacji celowej dla podmiotów prowadzących żłobek, klub dziecięcy lub zatrudniających dziennego opiekuna na terenie Gminy Rabka – Zdrój.

3. Poinformowanie o pismach skierowanych do Rady Miejskiej.

4. Wnioski i zapytania radnych.

5. Zamknięcie sesji.

Oprac. (mr)

Komentarze

Greta
09.03.2018 13:38

Rabka-Zdrój zatrzymała się w czasie, tu od lat nic się nie zmienia rak samo ja Pani Burmistrz....

mieszkaniec Rabki
09.03.2018 10:11

To co ktoś robi z swoimi pieniędzmi to jego i tylko jego sprawa. Może inni radni też przekazują swoje apanaże dla innych tylko,w przeciwieństwie do radnych klubu,nie chwalą się tym na prawo i lewo.Dla przypomnienia ; w m-cach styczeń, luty sesji nie było.Sesja on line jest wtedy gdy ta sesja jest on line.W zakładce archiwum jest do obejrzenia sesja z 07 03 2018 r.Można krytykować wszystkich za wszystko tylko, Zocha rób to z głową .

Zocha
08.03.2018 14:17

Kasiorki zabrakło,że sesje (płatne dla radnych) zwołuje przewodnicząca co tydzień. Przeciętnie sesje trwają 2-2,5 godz, często krócej. Trzeba przestać szastać pięniędzmi na lewo i prawo i zasilać konto "swoich spolegliwych". Radni Klubu chociaż za swoje diety coś robią dla innych a spolegliwi tylko "pod siebie". Dlaczego nie ma dostępu na oficjalnej stronie miejskiej do sesji on line? Ostatnia dostępna sesja jest z grudnia 2017r. Czyżby coś chciało się ukryć???

obserwator
08.03.2018 10:20

Ile czasu szpital miejski będzie leczył i diagnozował na poziomie PRL. Samo to że nie ma SOR to już jest dyskwalifikacja.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »