Praca

Magazynier

Data: 12 stycznia 2018, Godzina: 13:02, Piątek (5 dni temu) Firma Dubiel Vitrum Producent Szkła i Luster w Rabce-Zdroju zatrudni magazyniera.

Zadania:
- przyjmowanie, wydawanie produktów,
- rozlokowanie produktów w magazynie,
- wystawianie dokumentów magazynowych,
- prowadzenie prac przeładunkowych,
- kompletacja oraz przygotowanie towaru do wysyłki.

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym,
- mile widziana znajomość zasad gospodarki magazynowej oraz uprawnienia operatora wózka widłowego i/lub uprawnienia na suwnicę,
- mile widziani absolwenci lub uczniowie szkół zaocznych.

Oferujemy:
- bezpłatne kursy i szkolenia na obsługę wózków widłowych i suwnic,
- pracę od zaraz,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- gruntowne wsparcie i okres szkolenia w zakresie poznania specyfiki zakładu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z tematem wiadomości „Magazynier” na adres: rekrutacja@dubielvitrum.pl lub wypełnienie kwestionariusza w sekretariacie firmy ul. Kilińskiego 74a, 34-700 Rabka-Zdrój.

Dane kontaktowe

  • Telefon18 26 913 70
  • E-mailrekrutacja@dubielvitrum.pl