Nieruchomości

Działkę budowlaną o powierzchni 3354 m² nieopodal Rabki Zdrój

Sobota, 23 września 2017

Oferujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 3354 m² nieopodal Rabki Zdrój. Działka położona jest w drugiej linii zabudowy, w pobliżu luźna zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą asfaltową w pobliżu przystanek autobusowy około 50m, blisko przedszkole 1km, szkoła podstawowa 3km, ośrodek zdrowia 2,8 km, dogodny dojazd do pobliskich miejscowości.
Media: Prąd w granicy działki.
Działka posiada służebność przejazdu o szerokości 3,5m.


Więcej informacji pod tel : 690 411 026 lub 18 33 10 759 BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!! BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803.

12 arowa działka w Rabce Zdrój!

Sobota, 23 września 2017

Oferujemy Państwu do sprzedaży piękną działkę widokową o powierzchni 12 arów, w okolicy Parku Zdrojowego w Rabce Zdrój.


Działka widokowa położona na wzniesieniu, 1,2km od Parku Zdrojowego. Wymiary: 52mX18,5m.
Media: prąd w odległości 40m, woda (wodociąg miejski) w odległości ok. 200m lub możliwość kopania studni, gaz w bliskiej odległości.
W sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych, łąki oraz pola.


Więcej informacji pod tel : 690 411 026 lub 18 33 10 759
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!! BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803.

Działka 22 arowa w Rabce Zdrój

Sobota, 23 września 2017

Działka budowlana o powierzchni 22 arów położona w bardzo ładnym miejscu Rabki-Zdrój. Z działki rozpościera się piękny widok na Babią Górę. Dojazd drogą utwardzoną 60m od asfaltu Media: gaz oraz kanalizacja na działce, prąd na sąsiedniej działce. Istnieje możliwość podziału działki na połowę. Wymiary działki 36,5x60m, stok zachodni. W planie zagospodarowania przestrzennego dla miasta Rabka działka znajduje się w terenach zabudowy wielorodzinnej.
Więcej informacji pod nr tel. 690 411 026 lub 18 33 10 759

Umeblowane mieszkanie na parterze w bloku w Rabce-Zdrój

Sobota, 23 września 2017

Własnościowe, umeblowane mieszkanie na parterze w bloku w Rabce-Zdroju. Ciche, usytuowane od strony osiedla, nie od strony drogi.

Łączna powierzchnia mieszkania to 61 m2. Mieszkanie składa się z 3 osobnych, nieprzechodnich pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wanną, osobnej toalety, przedpokoju oraz balkonu wychodzącego na ogródek. Do lokalu przynależy miejsce parkingowe, ogródek, piwnica oraz miejsce w komórce lokatorskiej. Ogrzewanie centralne z sieci. Lokalizacja bardzo korzystna obok przedszkole, szkoła, sklepy, bank.
Czynsz do spółdzielni ok 700zł w tym: opłata do spółdzielni, ogrzewanie (ryczałt), woda (wg zużycia).
Dodatkowo płatne: prąd według zużycia.


Więcej informacji pod tel :690 411 026 lub 18 33 10 759
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!! BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803.

Piękna , widokowa, działka budowlana nieopodal Rabki Zdrój!

Sobota, 23 września 2017

Proponujemy Państwu na sprzedaż piękną , widokową, działkę budowlaną o powierzchni 23 arów, położoną nieopodal Rabki Zdrój i Mszany Dolnej, w cichej i spokojnej okolicy luźnej zabudowy domków jednorodzinnych oraz łąk. Nieruchomość w kształcie prostokąta !!!
Działka bardzo delikatnie pochyła, z dojazdem drogą asfaltową, ostatni odcinek 60m drogą do utwardzenia.
Media w bliskiej odległości: prąd (ok 5m) i gaz (ok. 40m)

Istnieje możliwość zakupu połowy działki.


Więcej informacji pod tel :690 411 026 lub 18 33 10 759
BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU NAJBARDZIEJ OPTYMALNEGO KREDYTU NA ZAKUP NIERUCHOMOŚCI !!! BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI ZAPEWNIA LICENCJONOWANY POŚREDNIK. Nr licencji 7803. Jeżeli ta oferta nie spełnia państwa oczekiwań to zapraszamy na naszą stronę www.nieruchomosci-arka.pl gdzie znajduje się 700 atrakcyjnych ofert nieruchomości do sprzedaży. Zapraszamy.

Działka na szczycie Mogielicy!

Piątek, 22 września 2017

Mogielica nie bez powodu zwana jest Królową Beskidu Wyspowego. „Króluje” ona nad otoczeniem zapewniając bogactwo niezapomnianych widoków i propozycji rekreacyjnych, interesujących nawet dla najbardziej wymagających turystów. Zlokalizowana na niej wieża widokowa, gwarantuje przepiękne widoki i godne pamięci wschody i zachody słońca nad Beskidem Wyspowym.Oferowana działka położona na szczycie Mogielicy, na Polanie Stumorgowej może być spełnieniem marzeń dla prawdziwego pasjonaty górskich krajobrazów.

Po szczegóły oferty zapraszamy do naszego Biura!


Katarzyna Rataj- specjalista ds. nieruchomości
M-Property Biuro Nieruchomości
tel:664 99 88 77

Wszystkie oferty znajdą Państwo na stronie internetowej biura.

DLACZEGO WARTO PODJĄĆ WSPÓŁPRACĘ Z BIUREM NIERUCHOMOŚCI ?
W ramach usługi pośrednictwa otrzymują Państwo:
- przygotowanie i weryfikację dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży nieruchomości,
- w przypadku Klientów kredytujących się, przygotowanie umowy przedwstępnej sprzedaży nieruchomości,
- pomoc w zorganizowaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości i opiekę doradcy kredytowego w czasie całej procedury kredytowej,
- asystę przy czynnościach notarialnych.

Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa licencjonowany pośrednik - licencja zawodowa nr 11 483.
Informacje zawarte w ogłoszeniu nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy.

sprzedam działkę 20 arów w Rabce-Zdrój ul. Bystra

Środa, 20 września 2017

Sprzedam działkę o powierzchni 20 arów (wym. 12 metrów od strony wjazdu/ 116/111/30) , działka położona w Rabce- Zdrój ul. Bystra , bezpośredni dojazd z ulicy Bystra. Działka z warunkami zabudowy na budynek mieszkalny z wbudowanym garażem wg. projektu z biura projektowego Archon nazwa budynku "Dom w Budlejach". Działka nasłoneczniona w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na górę Luboń, Grzebień i Babią Górę . Działka nie jest zabudowana z żadnej strony co umożliwia wybudowanie budynku w dowolnej części działki. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Kupie dom w Skawie z zabudowaniami gospodarczymi- gospodarstwo

Wtorek, 19 września 2017

Kupie dom w Skawie z zabudowaniami gospodarczymi- lub cale gospodarstwo rolne wraz z ziemia rolna.Domki jednorodzinne i wolno stojace bez zabudowan mnie nie interesuja

Sprzedam

Poniedziałek, 18 września 2017

Sprzedam nieruchomosc gruntowa zabudowana budynkiem uslugowym o pow 64,5m2 w centrum miasta ul. Orkana 20a na przeciwko parku.