Ogłoszenia

młoda dziewczyna szuka pracy

Środa, 10 stycznia 2018

witam. jestem młodą osobą, szukam pracy za granicą przy sprzątaniu, może akurat ktoś potrzebuje zmiennika? praca Niemcy / Austria. mam doświadczenie, pracowałam przy sprzątaniu w Niemczech.

Ciuszki dla dziewczynki 128-140

Mam do sprzedania rózne ciuszki dla dziewczynki od 128 -140 są to sukienki ,spódnice ,kurtki letnie ,polary ,płaszczyki letnie i zimowe oraz kożuszek.Zapraszam do obejrzenia Rabka

sprzedam działkę 20 arów w Rabce-Zdrój ul. Bystra

Sprzedam działkę Rabka-Zdrój 20 arów.

Pożyczka na dowód! Zasługujesz na to co najlepsze

Zasługujesz na to co najlepsze - profesjonalne centrum pożyczek na raty i chwilówek przez Internet, również w wersji na dowód, pierwsza za darmo, w 15 minut, bez zaświadczeń, na oświadczenie, bez BIK.

Sprawdź! Zostaw zgłoszenie chęci wzięcia pożyczki, uzyskania szczegółowych informacji w formularzu złóż wniosek na www.get-money.pl/chwilowki

Monter elewacji

Agencja Pośrednictwa Pracy Globale Ressource Humaine (nr certyfikatu 16997) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: okolice Annecy (Francja)
OFERTA PRACY TYMCZASOWEJ

Zakres obowiązków:
- Montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków
- Przykręcanie listwy startowej
- Klejenie styropianu / wełny
- Obsadzanie narożników
- Wtapianie siatki
- Nakładanie tynku
- Malowanie
- Montaż i demontaż rusztowania
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- Znajomość języka francuskiego – mile widziana
- Dokładność i terminowość w wykonywanych pracach
- Wysoka motywacja ukierunkowana na realizację zadań
- Dobra organizacja czasu pracy własnej
- Prawo jazdy
Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o prace tymczasową
- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
- Darmowe zakwaterowanie
- Niezbędne narzędzia do pracy
- Opiekę polskiego rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
- Opiekę koordynatora,
- Terminową płatność wynagrodzenia jednym przelewem na konto złotówkowe lub walutowe
- Możliwość otrzymywania pasków wypłat każdego miesiąca,
- Możliwość pomocy w organizacji przewoźnika
- Gwarancję transportu z lotniska / dworca na mieszkanie,
- Dostarczenie karty ekuz
- Pokrycie kosztów za badania lekarskie
- Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie

Zainteresowanych prosimy o składanie cv na adres mailowy: p.kedzior@grhpolska.com
W tytule maila proszę wpisać ,, Monter Elewacji – Francja”
Więcej informacji można uzyskać pod nr. Telefonu: +48 518-673-665
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Biale Audi q5 Sandomierz Wynajem do ślubu wesela ,skóra

Oferuję Państwu do wynajęcia razem z kierowca jeden z najnowszych i pięknie się prezentujących modeli audi q5 w pieknym bialym kolorze ktory robi niesamowite wrażenie zarówno w dzień jak i w nocy,na drodze czy w plenerze, auto do ślubu oraz na inne imprezy okolicznościowe(18stka,polmetek,komunia itp) ,kilka detali przemawiajacych za wyborem akurat tego auta,przede wszystkim piękna linia nadwozia co z pewnością wpłynie na podkreślenie prestiżu całej uroczystości,pelny sline wewnetrzny i zewnetrzny,skorzana tapicerka ,czarna podsufitka,przyciemniane tylne szyby,przestronnosc za czym idzie komfort podrozy,duzy bagaznik,klimatyzacja,moc silnika 250km,dodatkowym atutem są przednie i tylne światła Led oraz Bixenon które nadają mu niepowtarzalny charakter.

Auto to nie tylko gratka dla fanow marki Audi,ale rowniez drapiezny wyglad ktory ma szczegolne znaczenie w tym najwazniejszym dla Panstwa dniu.

Na państwa życzenie podjadę pod wskazaną kwiaciarnie, bądź adres w celu udekorowania samochodu wedle państwa życzenia.

Mozliwosc wyboru 2 rodzaji dekoracji oczywiscie bez dodatkowych oplat.

Samochód przed kazdym wyjazdem jest oczywiście kompleksowo przygotowany wraz z woskowaniem.

Możliwość zrobienia zdjęć z samochodem w plenerze.

Cena wynajmu ustalana jest indywidualnie ,

W cene najmu wchodzi:
-przyjazd do Pana Młodego
-przyjazd po Pannę Młodą
-przejazd do Kościoła lub Urzędu
-przyjazd na salę weselną
-wyjazd na zdjęcia w dniu ślubu
-tablice weselne (15rodzaji ost zdjecie) Limit 100km lub wiecej po doplacie

Gwarantuje 100% satysfakcji z wykonanej usługi ! Jeżeli jesteście Państwo zdecydowani na moją ofertę lub macie jakiekolwiek pytania proszę o kontakt telefoniczny 785241440 - w celu ustalenia szczegółów i ceny

WOLNE TERMINY NA 2018 ROK!

Sprzedam

Sprzedam pole 1h 40ar w jednym kawalku dzialka nie budowlana

UBEZPIECZENIA

KOMUNIKACYJNE, NIERUCHOMOŚCI, NA ŻYCIE, TURYSTYCZNE ORAZ INNE

WYBÓR PONAD 15 TOWARZYSTW

Rabka Zdrój
UL. Gilówka 6a
Tel: 573 997 814

HDOmedical zatrudni Opiekunkę,Berlin, 1500Euro

HDOmedical zatrudni Opiekunkę,Berlin, 1500Euro plus zwrot kosztów podróży! Planowany termin wyjazdu: 01.02.2018 na 1 miesiace (Opiekunka dostanie 300Euro od nas na wyżywienie), bo w domu nie należy gotować, więc musi jeść na zewnątrz)
Miejscowość: 10965 Berlin
Wymagania: bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Wynagrodzenie (euro netto/miesiąc): 1500Euro plus zwrot kosztów podróży 180Euro! Opis stanu zdrowia Podopiecznej: Podopieczna /91lat/, która jest po operacji jelita i ma wszczepiony rozrusznik serca, a także protezę kolana. Podopieczna jest mobilna- porusza się o lasce lub za pomocą rollatora, trzeba ją jedynie asekurowac. Pani prawie nie widzi-nosi okulary, ale wiele rzeczy robi sama /otrzebuje lekkiej pomocy przy kąpieli/ Do domu przychodzi raz w tygodniu Pani do sprzatania, zakupy robi się razem z Podopieczną. Będzie założony internet lub stick
HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś!
Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984; PL +48 605 151 827, DE + 49 152 226 80 362

Szukam pracy chałpniczej

Kobieta szuka pracy chałpniczej każdej za wyjatkiem kosmetyków