• Piątek, 22 marca 2019
  • Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Ogłoszenia

Zatrudnię Panią do sprzątania w pensjonacie w Rabce-Zdrój

Środa, 20 marca 2019

Zatrudnimy do pracy do Pensjonatu w Rabce-Zdrój. Praca 3-4h dziennie. Dobre warunki +48505779541

SPRZEDAM SEAT LEON 2 1.9 TDI 105 km 2008 r. KOLOR SZARY MAT

Sprzedam seata leona 2 1.9 tdi 105 km . prebieg 174120 km. Samochod bez wkładu własnego. nowe opony zimowe , nowy akumlator. Samochód w kolorze SZARY MAAT. tel 730297355
cena 16600 zł do negocjacji

Usługi koparko-ładowarką rabka i okolice

Prace ziemne koparko-ładowarką

Prace ziemne usługi koparko-ładowarką

Kompleksowe usługi koparko-ładowarką

Sprzedam ładnego Shatana 1.9 TDI

Sprzedam vw sharana 1.9 tdi stan bardzo dobry więcej info na tel

VW Polo 2012 rok

VW POLO 2012 rok silnik 1,6 tdi,
Bogato wyposażone MATCE
DO NATYCHMIASTOWEJ jazdy

Zapraszam do siebie na oględziny i jazdę próbną, tylko telefonicznie
502 60 99 88

Do zobaczenia

Planista-analityk produkcji

Valvex S.A. wiodący producent armatury sanitarnej i instalacyjnej w kraju i zagranicą.
Lider we wdrażaniu nowości, w związku z ciągłym rozwojem, poszukuje
osoby na stanowisko:
(miejsce pracy Jordanów, pow. suski)
ZADANIA:
•Sporządzanie okresowych planów sprzedaży i ich korekty,
•Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów na podstawie planów produkcyjnych
•Analiza stanów magazynowych,
•Raportowanie stanów i otwartych zamówień oraz analiza stopnia ich realizacji
•Kontrola i rozliczanie planowanych zakupów na podstawie planów produkcyjnych
•Optymalizacja i planowanie dostaw

WYMAGANIA:
•Wykształcenie wyższe,
•Bardzo dobra znajomość Excell – warunek konieczny,
•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
•Min. 2 lata doświadczenia w działach sprzedaży i planowania,
•Zdolność analitycznego myślenia,
•Rzetelność, wiarygodność, terminowość.

OFERUJEMY:
•Pracę w firmie, która posiada stabilną pozycję na rynku
•Konkurencyjny system wynagradzania w oparciu o umowę o pracę
•Praca w miłym i zgranym zespole
•Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz własnego rozwoju zawodowego

Zapoznaj się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzanych danych osobowych na naszej stronie www.valvex.com w zakładce Kariera

W celu przeprowadzenia rekrutacji na powyższe stanowisko, prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE
Przyjmuję do wiadomości, że zgoda ma charakter dobrowolny, a brak jej udzielenia powoduje niemożność rozpatrzenia mojej aplikacji.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, w szczególności w CV oraz liście motywacyjnym, również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Valvex S.A. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO).
 TAK  NIE”

Volkswagen POLO z 1,6 tdi 2012 rok sprzedam - zamienię

Samochód z zachodu, kilka dni w kraju, bardzo dobre wyposażenie MATCH, alu felgi, nawigacja i wiele innych.

Zapraszam telefonicznie

Praca w branży spożywczej - pakowacz żywności

Agencja pracy (cert.16198) poszukuje dla swojego klienta pracowników w branży spożywczej.
OFERUJEMY:
- wysokie wynagrodzenie
- wypłaty co tydzień na konto
- duża ilość godzin w tygodniu
- opiekę polskiego koordynatora
- przewóz do pracy
- ubezpieczenie
- możliwość pracy do roku czasu

OPIS STANOWISKA:
- pakowanie i przepakowywanie produktów
- kontrola jakości
- prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

WYMAGANIA:
- chęć do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- zaangażowanie,
- samodzielność
- dokładność

Zarejestruj się: www.LiderJob.pl
Zadzwoń: +48 509 240 000 , +48 500 017 878, +48 537 782 500
Wyślij CV: biuro@liderjob.pl , opole@liderjob.pl
Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Sprzątanie domow

Oferuje -Posprzatam dom czy mieszkanie na terenie Rabki Zdroju i bliskich okolic. Dojazd do klienta. Wiecej info kontakt telefoniczny.