• Gorczański Portal Informacyjny
  • Poniedziałek, 20 maja 2024
  • Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Bronimira
Reklama
Wiadomości
Data: 5 kwietnia 2024, Piątek / Ilość wyświetleń: 1482

Rabkoland bezpłatny dla uczniów i przedszkolaków z Rabki-Zdroju!

Już 8 maja, podobnie jak w ubiegłych latach, uczniowie szkół oraz przedszkolaki z gminy Rabka-Zdrój będą mieli okazję odbyć całkowicie darmową wycieczkę do Rabkolandu. Na dzieci czeka całodniowa, bezpłatna zabawa na wszystkich atrakcjach parku i możliwość integracji z rówieśnikami z innych klas i szkół. Co należy zrobić, by zgłosić grupę? Wyjaśniamy krok po kroku.

- To już kolejna edycja bezpłatnych odwiedzin Rabkolandu przez uczniów szkół oraz przedszkolaków z gminy Rabka-Zdrój. Można więc mówić o pewnej tradycji dostarczającej najmłodszym świetnej zabawy, nieco odpoczynku i wspaniałych wspomnień. W tym roku nasz dzień otwarty, którego patronem jest Burmistrz Rabki-Zdroju, odbędzie się 8 maja. Początek wizyty zaplanowano na godz. 10 – mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Zabawa i integracja

Park przekonuje, że odwiedziny kompleksu będą doskonałą okazją nie tylko do poznania tego miejsca, ale i zorganizowania dzieciom wspaniałego dnia. Mali Goście skorzystają ze wszystkich 6 stref tematycznych i blisko 50 atrakcji na czele z Wielkim Zaginaczem Czasoprzestrzeni, Wiking Coasterem, Skałożercą czy Spiżarnią. Dzieci będą mogły również zobaczyć wyjątkowych bohaterów parku i spotkać m.in. Krucabombę lub Owieczki Irenki.

Wizyta w Rabkolandzie pozwoli poszerzyć horyzonty, zaczerpnąć świeżego powietrza i zadbać o sprawność psychoruchową. W parku dzieci zdobędą wiedzę o historii i ekologii, ale także pobudzą kreatywność i zdolności manualne. Do dyspozycji Gości będzie kilka punktów gastronomicznych (dodatkowo płatnych) ze smacznymi obiadami, przekąskami, słodyczami i napojami.

Zgłoś klasę

Aby uczniowie i przedszkolaki mogli cieszyć się bezpłatną wizytą, szkoły oraz przedszkola muszą powiadomić o planowanym przyjeździe Rabkoland najpóźniej do 7 maja. Należy to zrobić za pośrednictwem mailowym lub telefonicznym. Wymagane jest również wypełnienie przesłanego formularza grupowego. Co istotne, tylko pieczątka danej placówki edukacyjno-opiekuńczej sprawi, że dokument będzie ważny. – Serdecznie zapraszamy – zachęca Kamil Lech.
Reklama
Zobacz także

Majówka na Garncarskiej

Piątek, 17 maja 2024 21:02

Komisje ukonstytuowane

Piątek, 17 maja 2024 19:52
Reklama