• Poniedziałek, 1 marca 2021
  • Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina

Informacje

Burmistrz wydała oświadczenie ws. burzy o Turbacz

Poniedziałek, 1 marca 2021 20:59

- Postanowiłam wydać oświadczenie i odnieść się do ostatniej burzy medialnej jaka powstała wokół konkursu ofert i dotacji dla Klubu Sportowego „Turbacz” - poinformowała burmistrz Mszany Dolnej Anna Pękała, podkreślając: - Rozumiem, że każdemu czasem może zdarzyć się błąd, ale przerzucanie odpowiedzialności za brak dotacji na Miasto wydaje się co najmniej niesprawiedliwe!

Nowy zarząd OSP Ponice

Poniedziałek, 1 marca 2021 20:45

Podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego OSP Ponice wybrano nowy zarząd. Na prezesa ponownie wybrany został Czesław Rapacz.

Nabór do Szkoły Muzycznej w Niedźwiedziu

Poniedziałek, 1 marca 2021 16:53

Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. w Niedźwiedziu ogłasza nabór na rok szkolny 2021/2022.

Bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 1 marca 2021 16:47

Tegoroczny bieg pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem wilczym" w Rabce-Zdroju zaplanowano na 16 maja.

Zagórzańska Msza Święta

Poniedziałek, 1 marca 2021 15:49

7 marca 2021 r., o godz. 14.00, w zabytkowym kościele p.w. Św. Józefa Oblubieńca NMP w Lubomierzu, odprawiona zostanie Zagórzańska Msza św. Oprawę muzyczną Eucharystii zapewni Kapela Zespołu Regionalnego Kasinianie – Zagórzanie z Kasiny Wielkiej.

Będą wspierać uczniów w wyborze kariery - nowy projekt edukacyjny w ZSTI

Poniedziałek, 1 marca 2021 12:26

W Zespole Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej  rozpoczyna się nowy projekt edukacyjny „Zawód nie zawodzi" - wsparcie wyboru ścieżki kariery zawodowej” adresowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych.

11. Ogólnopolska Spartakiada Zimowa w Kasinie Wielkiej - zapisy

Poniedziałek, 1 marca 2021 11:21

Białe szaleństwo na stoku w pięknych okolicznościach przyrody, świetna atmosfera, moc atrakcji, zdrowa rywalizacja oraz radość ze wspólnego spotkania. To wszystko czeka na uczestników 11. edycji zawodów zimowych organizowanych przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Stację Narciarską Kasina SKI, która odbędzie się 6 marca. Partnerem wydarzenia jest gmina Mszana Dolna.

Dalsze prace przy remoncie drogi wojewódzkiej ul. Krakowskiej i problemy z wodą

Niedziela, 28 lutego 2021 18:28

Zakład Gospodarki Komunalnej w Mszanie Dolnej informuje, że ponownie wystąpi przerwa w dostawie wody dla całej lewobrzeżnej części miasta dla gospodarstw zasilanych z miejskiej sieci wodociągowej. Przerwa w dostawie wody związana jest z wymianą fragmentu kolektora wodociągowego w rejonie bloków ul. Krakowska.

Wierchy pozyskały napastnika

Niedziela, 28 lutego 2021 17:47

Wierchy Rabka-Zdrój rozpoczęły przygotowania do rundy wiosennej. Najnowszym nabytkiem rabczańskiej drużyny jest Maciek Banik, prawonożny napastnik, wychowanek Unii Naprawa, a ostatnio zawodnik Pcimianki Pcim.

Tomasz Potaczek nie jest już zawodnikiem drużyny KS Ostra Olszówka - Raba Niżna

Niedziela, 28 lutego 2021 15:45

Od nowej rundy najprawdopodobniej zostanie zawodnikiem drużyny Orawa Jabłonka, z którą już przygotowuje się do rozgrywek rundy rewanżowej A Klasy Podhala. Formalności związane z wypożyczeniem zawodnika mają zostać załatwione do końca tygodnia.

Strona 1 z 1212‹ pierwsza | « poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna » | ostatnia ›