Wiadomości
Data: 13 października 2011, Czwartek / Ilość wyświetleń: 5620
Budowa mostu na Rabie wchodzi w decydującą fazę
Za nieco ponad dwa tygodnie most na ulicy Sądeckiej w Rabce-Zdroju będzie otwarty dla ruchu samochodowego. Taką deklarację złożył przedstawiciel wykonawcy, przedsiębiorstwa ESBUD, z którym rozmawialiśmy na terenie budowy. Na całkowite zakończenie prac trzeba będzie jeszcze poczekać, bo choć most będzie przejezdny, do zrobienia pozostaną prace wykończeniowe i rozbiórka mostu tymczasowego.
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju. Ponad 260 uczestników uczciło pamięć Pierwszej Damy (zdjęcia)
Wtorek, 16 czerwca 2026 19:08Utrudnienia na ulicy Nowy Świat. Drogowcy będą układać nową nawierzchnię
Wtorek, 16 czerwca 2026 15:56Brązowe dziewczyny z SP nr 1
Wtorek, 16 czerwca 2026 13:47Znaleziono kolejne ciało. To poszukiwany 19-latek podejrzany o zabójstwo
Wtorek, 16 czerwca 2026 11:21Tragedia w gminie Mszana Dolna. Nie żyje 19-latka, trwa obława za podejrzanym
Wtorek, 16 czerwca 2026 07:46
Zaproszenia
Zdjęcia
IX Memoriał Marii Kaczyńskiej w Rabce-Zdroju
Wtorek, 16 czerwca 2026
Wielki Finał Sezonu Artystycznego 2025/2026 Studia Tańca "So Beat"
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
49. Karpacki Festiwal Dziecięcych Zespołów Regionalnych w Rabce-Zdroju - dzień 2
Poniedziałek, 15 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama




















