• Gorczański Portal Informacyjny
  • Piątek, 14 czerwca 2024
  • Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
Reklama
Wiadomości
Data: 24 października 2011, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 4498

Głosujmy na plac zabaw w Skawie!

Zwracamy się z prośbą do społeczności internetowej Gorce24 o głosowanie na plac zabaw w Skawie w konkursie NIVEA. Spośród kilku miejscowości z regionu (Łapsze Niżne, Czarny Dunajec, Ochotnica Dolna, Jordanów), które walczyły o wybudowanie placu zabaw tylko my dotarliśmy do finałowej 25. Teraz jednak potrzebujemy wsparcia, bo duże miasta zaczynają nas gwałtownie wyprzedzać w rankingu.

Walczymy od czerwca tego roku i byliśmy już na 20 pozycji - zaczynając od 876 lokalizacji. Teraz kiedy do zakończenia konkursu, czyli do 31.10.2011 r. pozostało 7 dni spadliśmy na 28 miejsce i pilnie potrzebujemy Waszego wsparcia!
Spośród zgłoszonych z całej Polski miejscowości Skawa ma realną szansę wygrać w konkursie firmy NIVEA, która na 100 lecie swojej działalności wyposaża 100 placów zabaw w całej Polsce. W tym głosowaniu decydują tylko i wyłącznie głosy internautów. Gmina Raba Wyżna zgłosiła lokalizację w centrum wsi, gdzie obecnie znajduje się teren niezagospodarowany, służący za skład odpadów budowlanych. Place NIVEA wyposażane są w 2 duże urządzenia zabawowe, huśtawki, bujaki i piaskownicę, wszystkie urządzenia z atestami, więc jest to duża wartość inwestycji. Jest to dla nas tym bardziej ważne, że w całej wiosce nie ma ani jednego ogólnodostępnego placu zabaw.

Aby pomóc wygrać plac zabaw w Skawie trzeba zarejestrować się na stronie www.nivea.pl , a następnie wybrać gminę: Raba Wyżna, gdzie ukaże się lokalizacja Skawa. Następnie codziennie głosować do końca października. Wygrywa 25 placów zabaw, które kumulatywnie mają największą liczbę głosów.

Pierwsza rejestracja zajmuje ok. 10 minut- codzienne głosowanie ok. 30 sekund. To tylko tyle i aż tyle, a może zmienić bardzo wiele dla dzieci ze Skawy. Tym razem wszystko zależy tylko od nas - internautów! Prosimy o oddanie swojego głosu na Skawę i sprawienie, by chociaż 1 plac zabaw ze 100 fundowanych przez firmę NIVEA powstał na Podhalu.

Ewa Piątkowska
Reklama
Zobacz także

Absolutorium i wotum zaufania

Piątek, 14 czerwca 2024 22:03

Wieczór filmowy dla pań w kinie "Śnieżka"

Piątek, 14 czerwca 2024 12:55

Zagórzańska Msza św.

Piątek, 14 czerwca 2024 12:37
Zaproszenia
Zdjęcia

Koncert Szkoły Muzycznej

Piątek, 14 czerwca 2024

X edycja konkursu "Pięknego Czytania"

Czwartek, 13 czerwca 2024

Archidiecezjalny Dzień Dziecka w Rabce-Zdroju

Poniedziałek, 10 czerwca 2024
Ogłoszenia
Reklama