• Gorczański Portal Informacyjny
  • Niedziela, 1 października 2023
  • Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Reklama
Informacje
Data: 13 września 2011, Wtorek / Ilość wyświetleń: 5052

Kobieta, która dźgnęła nożem konkubenta, wyszła na wolność

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszała 61-letnia rabczanka, która w nocy z niedzieli na poniedziałek, będąc w stanie nietrzeźwym, ugodziła swojego konkubenta nożem w brzuch. Obrażenia okazały się na szczęście niegroźne. 39-letni mężczyzna nadal przebywa w szpitalu, ale obrażenia jakie odniósł, nie zagrażają jego życiu.

Rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu asp. Roman Wolski przekazał mediom, że kobieta po przesłuchaniu została zwolniona do domu. Jej konkubent powiedział policji, że nie chce, by policja wytaczała jej sprawę za to, co mu zrobiła.

"Dziennik Polski" podał, że do całego zdarzenia doszło tuż przed północą, tuż po zakończonej imprezie zakrapianej alkoholem, w której obok konkubentów, uczestniczyła jeszcze jedna kobieta. Gdy wyszła, pomiędzy kobietą i mężczyzną (boje to mieszkańcy Rabki-Zdroju) doszło do kłótni, po której 39-latek poszedł spać. To właśnie wtedy, gdy już leżał, otrzymał cios nożem w brzuch. Z kolei "Polska Gazeta Krakowska" podała, że to kobieta sama wezwała pogotowie dla konkubenta.

(mr)
Reklama
Zobacz także

Premiera w "Rabciu" (zdjęcia)

Sobota, 30 września 2023 19:51

Nowe fotele w kinie Śnieżka

Piątek, 29 września 2023 16:52

Didigoliada 2023

Piątek, 29 września 2023 15:02
Reklama