• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 16 kwietnia 2024
  • Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Reklama
Wiadomości
Data: 2 grudnia 2022, Piątek / Ilość wyświetleń: 1664

Gmina Rabka-Zdrój rozpoczyna dystrybucję węgla dla mieszkańców

Informujemy, iż cena za paliwo stałe w Gminie Rabka Zdrój wynosi 1800,00 zł brutto za 1 tonę. Wnioski na zakup węgla po preferencyjnej cenie dla gospodarstw domowych są weryfikowane zgodnie z kolejnością ich składania.

Po pozytywnej weryfikacji wniosku o zakup preferencyjny węgla:

Wnioskodawca otrzyma informację o kwocie do zapłaty i numerze konta bankowego do wpłaty. W tytule przelewu należy wpisać imię, nazwisko i adres wnioskodawcy oraz ilość i rodzaj sortymentu (ekogroszek, kostka, orzech)

Po zaksięgowaniu wpłaty, zostanie wystawiona faktura na dane wnioskodawcy. O terminie odbioru faktury wnioskodawca zostanie poinformowany w kolejnej wiadomości.

W momencie odbioru faktury (w Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju) wnioskodawca otrzyma dodatkowo pełnomocnictwo dla odbierającego. Ww. pełnomocnictwo wypełnia wnioskodawca w przypadku, gdy nie odbiera paliwa stałego osobiście tylko za pośrednictwem osoby trzeciej.

Po odbiorze faktury wnioskodawca czeka na telefon ze składu węglowego KGM Lubień z informacją o terminie odbioru opłaconego paliwa stałego. Wszystkie kwestie dodatkowe (m.in. transport, workowanie, ewentualne rozdrabnianie, itd.) ustalać należy bezpośrednio ze składem węglowym KGM Lubień.

W przypadku, gdy we wniosku został podany stacjonarny numer telefonu lub e-mail proszę oczekiwać na informację od pracownika urzędu (telefoniczną lub e-mailową).

Bardzo prosimy wszystkich mieszkańców, którzy złożyli wnioski o cierpliwość i oczekiwanie na kontakt.
Reklama
Zobacz także

"Święcone" u Podhalan (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:29

Pamięci ofiar Katynia i Smoleńska (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:26

Policjanci na pikniku

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 16:09

Koncert zespołu RENESANS

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 13:58
Reklama