• Gorczański Portal Informacyjny
  • Niedziela, 1 października 2023
  • Imieniny: Danuty, Remigiusza, Romana
Reklama
Informacje
Data: 6 czerwca 2023, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1929

Zagrali dla Maksyma (zdjęcia)

W parku sanatoryjnym Śląskiego Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego w Rabce-Zdroju odbył się koncert charytatywny "Gramy dla Maksyma", podczas którego wystąpili Bogdan Świerczek, półfinalista programu The Voice of Poland oraz Łukasz „Zazi” Zazula.

Patronat nad wydarzeniem sprawował burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder. „Koncert dla Maksyma” otworzył dyrektor Centrum Kultury Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju Bolesław Bara, który powitał bohatera koncertu Maksyma Rogowca, prezesa ŚCR-U Antoniego Augustyna i wiceburmistrz Małgorzatę Gromalę, a następnie oficjalnie zainaugurował koncert.

- Dziękujemy za wielkie serce, które okazujecie tu dzisiaj, będąc na tym koncercie w parku. Życzę dobrej zabawy i aby udało się zebrać jak najwięcej pieniędzy, by wesprzeć leczenie naszego małego bohatera. To wspaniała impreza - podkreśliła wiceburmistrz Małgorzata Gromala, dziękując artystom i organizatorom koncertu. Przed zgromadzoną publicznością wystąpili rabczańscy artyści – Bodzio i Zazi. Podczas występu wolontariusze zbierali do puszek datki dla Maksyma.

Pogoda nie dopisała, ale dopisała publiczność, która wsparła Maksyma kwotą 3096,78 zł.

Przypomnijmy, iż Maksym Rogowiec to chłopiec urodzony z zespołem Di George. Z tego powodu przeszedł przeszczep grasicy. To jednak nie rozwiązało wszystkich problemów. Chłopiec nadal boryka się z licznymi problemami zdrowotnymi, wymaga stałej terapii.

Dzięki takim wydarzeniom i wpłatom ma szanse stale się rozwijać i leczyć.

Pomoc dla Maksyma przez wpłatę na konto: Fundacja Pomocy Dzieciom i Osobom Chorym „Kawałek Nieba”

Bank BZ WBK: 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374

Tytułem: 946 Pomoc dla Maksyma Rogowiec


Źródło: UM Rabka-Zdrój
Reklama
Zobacz także

Premiera w "Rabciu" (zdjęcia)

Sobota, 30 września 2023 19:51

Nowe fotele w kinie Śnieżka

Piątek, 29 września 2023 16:52

Didigoliada 2023

Piątek, 29 września 2023 15:02
Reklama