• Gorczański Portal Informacyjny
  • Czwartek, 20 czerwca 2024
  • Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
Reklama
Wiadomości
Data: 11 lutego 2024, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1444

Bolesław Żaba ogłosił start w wyborach i zaprezentował hasło swojej kampanii

"Sprawdzony wójt - gmina w dobrych rękach" - to hasło wyborcze Bolesława Żaby, który po raz czwarty będzie ubiegał się o stanowisko wójta gminy Mszana Dolna.

- Podjąłem tę decyzję, ponieważ uważam, że moje doświadczenie, wiedza i zaangażowanie są gwarancją stabilnej sytuacji w gminie Mszana Dolna, rękojmią zrównoważonego rozwoju wszystkich sołectw i wykorzystania wszystkich szans rozwojowych, jakie stoją przed nami - napisał w mediach społecznościowych.

- Mam jeszcze wiele pomysłów i planów na przyszłość, które chcę zrealizować dla dobra naszej gminy i jej mieszkańców - zapewnia.

- Moim niewątpliwym atutem jest grupa lokalnych liderów, którzy wytrwale wspierają mnie w działaniu od pierwszej kadencji. Dotychczas nie straciłem ich zaufania. Zapewnili mnie o poparciu mojej kandydatury w wyborach na wójta. Zyskałem również poparcie wielu cieszących się szacunkiem i uznaniem młodych ludzi, którzy mam nadzieję wniosą świeże spojrzenie na sprawy gminy. Dzisiaj proszę Was o zaufanie i poparcie w nadchodzących wyborach. Razem możemy uczynić naszą gminę jeszcze lepszym miejscem do życia, pracy i wypoczynku - dodaje.

oprac. mr/
Reklama
Zobacz także
Reklama