• Gorczański Portal Informacyjny
  • Środa, 17 czerwca 2026
  • Imieniny: Laury, Alberta, Marcjana
Reklama
Wiadomości
Data: 7 października 2011, Piątek / Ilość wyświetleń: 6619

Dotacja na kościół w Rabie Wyżnej

Ksiądz Antoni Zuziak, proboszcz parafii Św. Stanisława BM w Rabie Wyżnej, odebrał z rąk Stanisława Sorysa, członka Zarządu Województwa Małopolskiego dotację w wysokości 117 tys. zł, którą otrzymał z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na wykonanie remontu elewacji ścian zewnętrznych świątyni.

(mr)
Reklama
Zobacz także
Reklama