Wiadomości
Data: 9 października 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 4374
Staruszek z gminy Niedźwiedź padł ofiarą oszustów
81-letni mieszkaniec gminy Niedźwiedź padł ofiarą oszustów, prawdopodobnie Romów. Stracił 12 tysięcy złotych oszczędności.
W Mszanie Dolnej mężczyznę zaczepiło na ulicy kilku mężczyzn. Powiedzieli mu, że ich kolega uległ wypadkowi i chcą zapłacić lekarzowi za interwencję, ten jednak nie chce przyjąć zapłaty w dolarach. Tymczasem to jedyna waluta, przekonywali go, jaką posiadają. Zaproponowali więc, że odsprzedadzą mu dolary po korzystnym kursie. Staruszek zgodził się transakcję, pojechał z mężczyznami do banku, wypłacił pieniądze, które przykazał oszustom. Ci wręczyli mu torbę, która miała być pełna dolarów, a była pełna pociętych kawałków papieru. 81-latek zorientował się w tym, gdy oszuści byli już daleko.
(mr)
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama

















