Wiadomości
Data: 9 października 2011, Niedziela / Ilość wyświetleń: 7808
InoRos w finale programu Must be the music
Zespół InoRos, w którym grają muzycy z Nowego Targu, Rabki-Zdroju i Łętowni, co wielokrotnie powtarzane jest na antenie (premia za promocję regionu - przy. red.), wszedł do finału popularnego programu muzycznego Must be the music, emitowanego w telewizji Polsat. Zespół wytypowali w sms-owym głosowaniu widzowie programu. Zajęli drugie miejsce i jako jeden z dwóch uczestników programu, z ośmiu startujących, awansowali do finału.
(mr)
-
Komentarze na Facebooku Już teraz komentuj na naszym Facebooku -
Czekamy na Wasze listy Napisz do nas na adres kontakt@gorce24.pl -
Zobacz także
Gdy Rabka była tenisową stolicą letniska. Historia, o której mało kto dziś pamięta
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 22:08Rabka-Zdrój czyta Szymborską. Wyjątkowy program na antenie TVP3 (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:58Przekuła nietypowe hobby w zwycięstwo! (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 21:55Alarm bombowy w Rabce-Zdroju
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 14:20Lądowanie śmigłowca na stadionie Wierchów (zdjęcia)
Poniedziałek, 8 czerwca 2026 12:25
Zaproszenia
Zdjęcia
Rabka-Zdrój: Lądowanie śmigłowca LPR na stadionie
Poniedziałek, 8 czerwca 2026
Klasa Okręgowa: Wierchy Rabka-Zdrój - Harnaś Tymbark 1:3
Sobota, 6 czerwca 2026
"Rabka - topografia pamięci". Wernisaż w Galerii "Pod Aniołem"
Piątek, 5 czerwca 2026
Ogłoszenia
Reklama


















