• Gorczański Portal Informacyjny
  • Wtorek, 16 kwietnia 2024
  • Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
Reklama
Wiadomości
Data: 11 lutego 2024, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1169

Piotr Doll stanie do rywalizacji z obecnym wójtem. "Czas na zmiany"

Piotr Doll z Lubomierza, były radny, sołtys, policjant, strażak, społecznik, zdecydował się kandydować na wójta gminy Mszana Dolna. - Wierzę, że przy Państwa aprobacie i poparciu doprowadzimy do prawdziwych zmian - deklaruje.

- Po wielu rozmowach z ludźmi, którym głęboko leży na sercu dobro Naszej Gminy a przede wszystkim jej przyszłość, podjąłem decyzję o kandydowaniu na Wójta Gminy Mszana Dolna - ogłosił Piotr Doll.

- Gmina Mszana Dolna potrzebuje zmian w wielu obszarach, aby stać się miejscem przyjaznym dla każdego mieszkańca, począwszy od dziecka aż po seniora nie zapominając też o przedsiębiorcach i gościach którzy odwiedzają nasze piękne tereny.

Musimy też zadbać o bezpieczeństwo nas wszystkich a ja wiem jak to zrobić gdyż przez trzydzieści lat służyłem w Policji a ponadto od 1978 roku jestem strażakiem ochotnikiem zaś od 2006 roku do dzisiaj Prezesem OSP w Lubomierzu.
Jako Prezes OSP w Lubomierzu swoimi działaniami doprowadziłem do pozyskania środków na zakup nowego wozu bojowego dla naszej jednostki który od miesiąca służy Naszej społeczności.

Mam doświadczenie w pracy samorządowca - byłem radnym i sołtysem.

Od 16 lat jako wolontariusz współorganizuję obozy dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z terenu Gminy Mszana Dolna oraz organizuję szkolenia ratownicze dla młodych strażaków.

Równocześnie udzielając się przez wiele lat w pracach Rady Lokalnej Grupy Działania „Piękna Ziemia Gorczańska” na rzecz naszej społeczności ale też współpracując z wieloma samorządami na różnych szczeblach nauczyłem się, że aby coś wartościowego osiągnąć, trzeba rozmawiać i współpracować z ludźmi, również z tymi mającymi odmienne zdanie.

Dlatego też jestem przekonany, że wspólnie z Wami podejmiemy działania które doprowadzą do tego, że Nasza Gmina będzie przyjazna. Będzie miejscem gdzie żyje się dobrze, można się uczyć i pracować oraz dowolnie spędzać wolny czas i rozwijać swoje zainteresowania - dodaje.

oprac. mr/

Reklama
Zobacz także

"Święcone" u Podhalan (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:29

Pamięci ofiar Katynia i Smoleńska (zdjęcia)

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 17:26

Policjanci na pikniku

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 16:09

Koncert zespołu RENESANS

Poniedziałek, 15 kwietnia 2024 13:58
Reklama