• Czwartek, 20 czerwca 2019
  • Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

Informacje

Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej (zdjęcia)

Wtorek, 4 czerwca 2019 08:20

„My favourite English song” - pod tym hasłem odbył się Gminny Konkurs Piosenki Angielskiej. Już po raz siódmy organizatorem tego wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 2 w Kasince Małej.

IV Mundurowy Dzień Dziecka (zdjęcia)

Poniedziałek, 3 czerwca 2019 19:20

RABKA-ZDRÓJ: W niedzielę w amfiteatrze odbył się IV Mundurowy Dzień Dziecka i już dziś można śmiało ocenić, że była to najlepsza impreza tegorocznego Dnia Dziecka.

Mały chłopiec podszedł na ulicy do mężczyzny i poprosił, żeby go odwiózł do Rabki

Poniedziałek, 3 czerwca 2019 15:16

W sobotni wieczór policjanci z komisariatu w Mszanie Dolnej otrzymali zgłoszenie, że na terenie miasta do przypadkowego mężczyzny podszedł około 8-letni chłopiec, który powiedział że był u kolegi, ale się zgubił i poprosił mężczyznę o odwiezienie go do domu na terenie Rabki-Zdroju. Kiedy mężczyzna zaproponował, że zadzwoni i poprosi policje o pomoc chłopiec uciekł.

Motocyklista potrącił kobietę i uciekł. Szuka go policja

Poniedziałek, 3 czerwca 2019 13:18

Komisariat Policji w Rabce-Zdroju prowadzi dochodzenie w sprawie wczorajszego wypadku na ulicy Poniatowskiego.

Tak będzie wyglądał rabczański teatr

Poniedziałek, 3 czerwca 2019 11:54

Gotowa jest już elewacja Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju, a na ścianie frontowej umieszczono logo placówki. Przypomnijmy, iż budowa teatru jest na ostatniej prostej. W środku trwają prace wykończeniowe, a budynek ma zostać oddany do użytku jesienią.

Edyta Ślaga na gali w Sali Królewskiej Domu Arcybiskupów Krakowskich

Poniedziałek, 3 czerwca 2019 08:13

W Sali Królewskiej Domu Arcybiskupów Krakowskich odbyła się uroczystość podsumowująca Biblijny Konkurs Tematyczny „Dzieje Przymierza”, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty.

Groźny wypadek na Słonem

Niedziela, 2 czerwca 2019 22:03

RABKA-ZDRÓJ: Około godziny 18 na ulicy Poniatowskiego kierowca motocykla typu cross potrącił kobietę i uciekł z miejsca wypadku. Jest poszukiwany przez policję.

Dzień Dziecka z KOMODO (zdjecia i video)

Niedziela, 2 czerwca 2019 13:50

Dyskotekowa formacja KOMODO była gwiazdą tegorocznych obchodów Dnia Dziecka w Rabce-Zdroju. Ich sobotni, wieczorny występ w amfiteatrze, przyciągnął sporą publiczność.

Strażacy z Rabki-Zdroju wybawili z kłopotu żołnierzy US Army (zdjęcia)

Niedziela, 2 czerwca 2019 13:18

Wiemy jak zakończyła się piątkowa akcja pomocy żołnierzom US Army, którzy zabłądzili w Chabówce. Amerykanie, którzy początkowy próbowali sobie sami poradzić z problemem, ostatecznie przyjęli pomoc strażaków Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej z Rabki-Zdroju.

Wierchy coraz bliżej awansu (zdjęcia)

Niedziela, 2 czerwca 2019 10:40

Wierchy Rabka-Zdrój pokonały w sobotę na stadionie przy ul. Jana Pawła II drużynę Skalnik Kamionka Wielka i przybliżyły się do awansu do IV ligi. Jeden z dwóch głównych rywali rabczan do awansu - Jarmuta Szczawnica - przegrała swój mecz i przewaga Wierchów nad rywalem wzrosła do 6 punktów, a rabczanie mają jeszcze zaległy mecz.